Select Page


Kategoria: Imprezy branżowe

TransPoland 2016 – najwięksi już po raz czwarty

Najwięksi już po raz czwarty – mowa o długo wyczekiwanych Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki TransPoland 2016! IV edycja tego największego w tej części Europy wydarzenia w branży TSL przyciągnęła ponad 4500 uczestników i została w tym roku rozszerzona o producentów, dystrybutorów, oraz sieci handlowe.

Read More

15. Pomorska Miss Scania

Już po raz 15. na jeden dzień Gdańsk przeobrazi się w polską stolicę tuningowanych ciężarówek Scania. 17 września do gdańskiego oddziału Scania Polska zjadą najpiękniejsze samochody ciężarowe w ciekawych stylizacjach. Niewątpliwą atrakcją imprezy będzie możliwość zobaczenia pojazdów Scania nowej generacji!

Read More

Strefy Aktywnego Kierowcy na Qualitium Master Truck 2016!

22 lipca startuje XII edycja Qualitium Master Truck, największej imprezy dla truckerów w tej części Europy. Swoją obecność na imprezie zaznaczy wrocławska Fundacja Truckers Life, która stworzy Strefę Aktywnego Kierowcy, w której kierowcy będą mogli m.in. przebadać swoją kondycję zdrowotną.

Read More

EUROPART po raz czwarty „najlepszą marką“

Czytelnicy fachowych magazynów lastauto omnibus, trans aktuell i Fernfahrer wybrali EUROPART jako „Najlepszą Markę 2016“ spośród sprzedawców części zamiennych do samochodów ciężarowych i autobusów.

Read More

Laureatki tytułu „Kobieta w logistyce 2015”

W dniu 6 czerwca 2016 roku na 5. Forum Kobiet w Logistyce podczas uroczystej kolacji, ogłoszono laureatki prestiżowego wyróżnienia „Kobieta w Logistyce 2015”. Tytuł ten otrzymały: jako odbiorca usług logistycznych – Joanna Patera, manager logistyki i działu celnego Sanden Manufacturing Poland oraz jako dostawca usług logistycznych – Marta Tęsiorowska, vice president, marketing & communications CEE, Pan-European Coordinator Prologis.

Read More

Kässbohrer na targach Stacja Paliw

Podczas tegorocznych targów „Stacja Paliw” firma Timex S.A., jako Generalny Importer Kässbohrer na Polskę, zaprezentowała produkty tej marki już po raz czwarty.

Read More

Master Truck 2015 – w obiektywie naszej redakcji

Polska Nowa Wieś k. Opola w dniach 17-19 lipaca 2015 roku była centrum wszechświata dla wszystkich Truckkerów. Przez cały weekend można było podziwiać prawdziwe arcydzieła motoryzacyjne ciężkiego sprzętu. My również tam byliśmy!

Read More

TimoCom zaprezentował kolejną nowość na targach Transport Logistic 2015

Strajk kolejowy utrudniał zwiedzającym przybycie na teren targów. Pociągi nie kursowały, wypożyczalnie aut świeciły pustkami, a taksówki nie nadążały realizować zleceń. Na pierwszy rzut oka nic nie wskazywało, że to będą udane targi. A jednak: 55.000 odwiedzających to największa w historii frekwencja, która zaskoczyła zarówno organizatorów jak i wystawców, między innymi firmę TimoCom dostawcę największej w Europie platformy transportowej. Spółka zawdzięcza swój sukces wcześniej obiecanej, a zaprezentowanej właśnie podczas transport logistic nowości w zakresie „oszczędności czasu”.

Read More

Podsumowanie XXII Międzynarodowych Targów „Stacja Paliw” 2015

Ponad 4000 gości odwiedziło XXII Międzynarodowe Targi „Stacja Paliw” 2015, które jak co roku były najważniejszym wydarzeniem sektora paliwowego w Polsce i Europie Środkowo–Wschodniej. W dniach 13-15 maja br. do EXPO XXI Warszawa przybyli m.in. przedstawiciele kręgów biznesu paliwowego i sektorów współpracujących z branżą, politycy oraz pełnomocnicy licznych instytucji.

Read More