Select Page


Kategoria: targi

TransPoland 2016 – najwięksi już po raz czwarty

Najwięksi już po raz czwarty – mowa o długo wyczekiwanych Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki TransPoland 2016! IV edycja tego największego w tej części Europy wydarzenia w branży TSL przyciągnęła ponad 4500 uczestników i została w tym roku rozszerzona o producentów, dystrybutorów, oraz sieci handlowe.

Read More

Kässbohrer na targach Stacja Paliw

Podczas tegorocznych targów „Stacja Paliw” firma Timex S.A., jako Generalny Importer Kässbohrer na Polskę, zaprezentowała produkty tej marki już po raz czwarty.

Read More

TimoCom zaprezentował kolejną nowość na targach Transport Logistic 2015

Strajk kolejowy utrudniał zwiedzającym przybycie na teren targów. Pociągi nie kursowały, wypożyczalnie aut świeciły pustkami, a taksówki nie nadążały realizować zleceń. Na pierwszy rzut oka nic nie wskazywało, że to będą udane targi. A jednak: 55.000 odwiedzających to największa w historii frekwencja, która zaskoczyła zarówno organizatorów jak i wystawców, między innymi firmę TimoCom dostawcę największej w Europie platformy transportowej. Spółka zawdzięcza swój sukces wcześniej obiecanej, a zaprezentowanej właśnie podczas transport logistic nowości w zakresie „oszczędności czasu”.

Read More

Podsumowanie XXII Międzynarodowych Targów „Stacja Paliw” 2015

Ponad 4000 gości odwiedziło XXII Międzynarodowe Targi „Stacja Paliw” 2015, które jak co roku były najważniejszym wydarzeniem sektora paliwowego w Polsce i Europie Środkowo–Wschodniej. W dniach 13-15 maja br. do EXPO XXI Warszawa przybyli m.in. przedstawiciele kręgów biznesu paliwowego i sektorów współpracujących z branżą, politycy oraz pełnomocnicy licznych instytucji.

Read More

Zabudowa KH-KIPPER wyróżniona na Targach Autostrada-Polska, Rotra 2015

Podczas Targów Autostrada-Polska, Rotra firma KH-KIPPER otrzymała wyróżnienie za udoskonaloną zabudowę half-pipe. W prestiżowym konkursie targowym doceniono nie tylko nową konstrukcję zapobiegającą zaleganiu lepkiego materiału przy wyładunku, ale i bogate wyposażenie stanowiące gwarancję bezpiecznego użytkowania.

Read More

Seifert w Monachium: spotkanie z ministrem transportu

Grupa Seifert brała udział w największych w Europie targach logistycznych, odbywających się w dniach 5-8 maja br. w Monachium. Z przedstawicielami firmy rozmawiał Alexander Dobrindt, niemiecki minister transportu i infrastruktury cyfrowej, który dokonał uroczystego otwarcia wydarzenia.

Read More

Udoskonalony system MAN TeleMatics i nowe aplikacje

Interdyscyplinarne usługi oferowane przez MAN Solutions umożliwiają przedsiębiorcom wyjątkową konkurencyjność w branży transportowej. Wszystkie rozwiązania przyczyniają się do obniżenia całkowitych kosztów użytkowania pojazdu – Total Cost of Ownership (TCO). Zaletą oferowanych rozwiązań są przejrzyste i łatwe do zaplanowania koszty przeglądów i konserwacji, możliwość identyfikacji oszczędności dzięki zarządzaniu flotą i szkoleniu kierowców oraz planowane krótkie okresy pobytu pojazdów w warsztacie.

Read More

Actros z PPC mistrzem ekonomicznej jazdy

Inteligentny tempomat PPC wygrał z polskim mistrzem ekonomicznej jazdy Stanisławem Mierzejewskim, osiągając lepszy od niego wynik aż o 2 l/100km. Rywale pokonali tą samą, 68-kilometrową trasę pojazdem ciężarowym Mercedes-Benz Actros.

Read More

Pojedynek Fuel Duel: człowiek kontra maszyna

13 maja, podczas kieleckich Targów ROTRA odbędzie się niecodzienny pojedynek pomiędzy maszyną a człowiekiem. Celem będzie osiągnięcie najniższego możliwego spalania. Kto wygra tą rywalizację? Mercedes-Benz zaprasza, aby przekonać się samemu.

Read More

Wielton na Targach INTERMAT w Paryżu

Po targach w Monachium i Weronie Wielton prezentował swoją ofertę na jednym z najważniejszych wydarzeń na świecie poświęconych budownictwu: Targach Intermat 2015 w Paryżu.

Read More