Select Page


Kategoria: nagrody

EUROPART po raz czwarty „najlepszą marką“

Czytelnicy fachowych magazynów lastauto omnibus, trans aktuell i Fernfahrer wybrali EUROPART jako „Najlepszą Markę 2016“ spośród sprzedawców części zamiennych do samochodów ciężarowych i autobusów.

Read More

Laureatki tytułu „Kobieta w logistyce 2015”

W dniu 6 czerwca 2016 roku na 5. Forum Kobiet w Logistyce podczas uroczystej kolacji, ogłoszono laureatki prestiżowego wyróżnienia „Kobieta w Logistyce 2015”. Tytuł ten otrzymały: jako odbiorca usług logistycznych – Joanna Patera, manager logistyki i działu celnego Sanden Manufacturing Poland oraz jako dostawca usług logistycznych – Marta Tęsiorowska, vice president, marketing & communications CEE, Pan-European Coordinator Prologis.

Read More

Dealer Roku DAF 2015

28 kwietnia 2015 roku w hotelu IBB Grand Hotel Lublinianka w Lublinie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród najlepszemu dealerowi DAF 2015. Dealerem Roku 2015 została Firma Wanicki oddział Świdnik.

Read More

FM Logistic z tytułem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015

FM Logistic od lat inwestuje w zarządzanie zasobami ludzkimi. To jeden z najważniejszych kapitałów międzynarodowego operatora – zespół kompetentnych i doświadczonych pracowników. Teraz docenił to rynek, przyznając FM Logistic tytuł Odpowiedzialnego Pracodawcy – „Lider HR 2015”.

Read More

Polska jednym z czołowych rynków dla Daimler AG

Polska jest nie tylko jednym z największych, ale także jednym z najlepiej rozwijających się rynków dla koncernu Daimler AG. Za świetne wyniki sprzedaży samochodów ciężarowych Mercedes-Benz, stuttgarcka centrala wyróżniła Importera prestiżową nagrodą

Read More

ATEGO rządzi w Internecie

„Gwiazda”, która w 2014 roku w Polsce zarejestrowała najwięcej pojazdów w całym segmencie >6T, jest równie pożądana na rynku wtórnym. Zgodnie z wynikami konkursu „Internetowy Samochód Roku 2014”, Atego okazał się najczęściej wyszukiwanym przez użytkowników serwisu otomoto.pl samochodem ciężarowym.

Read More

Dachser z wyróżnieniem – Jakość Roku

Polska organizacja Dachser Sp. z o.o., działająca w ramach globalnej struktury Dachser, otrzymała wyróżnienie Jakość Roku 2014 w kategorii Usługi, przyznawane za postawy gwarantujące i prowadzące do najwyższej jakości w biznesie. Jakość Roku 2014 jest już 9 edycją największego konkursu promującego jakość w Polsce.

Read More

Thermo King nagradza najlepszego dealera 2014

Marka firmy Ingersoll Rand – Thermo King, na konferencji w Maskacie, stolicy Omanu wyróżniła najlepszych dealerów z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) za znaczące osiągnięcia w 2014 r.

Read More