Select Page


Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników – znamy termin


mistrzostwa-mechanikow-winieta
 

Znamy termin eliminacji do finału IV Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Rywalizacja zespołów rozpocznie się 10 marca (wtorek) o godzinie 12.00 na stronie internetowej www.mobil.pl, jednego z dwóch Partnerów Merytorycznych Mistrzostw.

 

Finał Mistrzostw odbędzie się 10 kwietnia w Poznaniu podczas targów Motor Show 2015. Konkurencje przygotuje Akademia Praktycznych Umiejętności, drugi obok producenta olejów Mobil Partner Merytoryczny Mistrzostw. Z pewnością będzie to wymagający sprawdzian praktyczny dla młodych zawodników.

Tegoroczne Mistrzostwa rozgrywane są w kategorii Młody Mechanik. Dwuosobowe zespoły uczniowskie należy rejestrować na stronie www.mistrzostwamechanikow.pl, a szkołę może reprezentować kilka drużyn. 10 marca o godzinie 12.00 na stronie www.mobil.pl pojawi się test internetowy, przygotowany przez specjalistów Mobil 1, Partnera Merytorycznego Mistrzostw. O udziale w wielkim finale zadecyduje w pierwszej kolejności liczba poprawnych odpowiedzi, a w przypadku remisu czas jaki młodzi mechanicy potrzebowali na rozwiązanie zadań.

 

Mistrzostwa Mechaników 2015 już wkrótce, a od dziś możecie poznać, jakie dodatkowe treści kryje w sobie plakat Mistrzostw – wystarczy skorzystać z aplikacji Tap2C dostępnej na smartfony: http://www.tap2c.pl/

 

IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2015 – najważniejsze informacje

Kategoria: Młody Mechanik (uczniowie).

Rejestracja dwuosobowych zespołów: www.mistrzostwamechanikow.pl

Eliminacje: 10 marca 2015 (wtorek), godz. 12.00 na stronie internetowej producenta olejów Mobil 1, partnera Mistrzostw (www.mobil.pl).

Finaliści: 30 dwuosobowych zespołów.

Finał: 10 kwietnia (piątek), Motor Show 2015, Poznań.


 

Katagoria: Imprezy branżowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.