Select Page


Dachser: Konferencja TOP10 w Gdańsku


European-Logistics_02_300dpi
 

Cykl konferencji „TOP10 – najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu” to 10 spotkań w największych miastach polski, gromadzących lokalnych przedsiębiorców zainteresowanych działalnością eksportową. 18 czerwca w Gdańsku odbyła się ostatnia konferencja z cyklu.

 

Firma Dachser w Polsce, jako przedstawiciel działającego globalnie operatora logistycznego specjalizującego się w międzynarodowym transporcie i logistyce przesyłek drobnicowych, jest partnerem strategicznym konferencji TOP10. Głównym organizatorem spotkań jest dziennik Rzeczpospolita, a patronat honorowy sprawują Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz marszałkowie poszczególnych województw.

Ostatnie dane GUS pokazują świetne wyniki polskiego eksportu, którego wielkość w pierwszych 4 miesiącach 2015 roku w porównaniu do tego okresu w roku poprzednim wzrosła o ponad 6% – mówi Grzegorz Lichocik, prezes Dachser w Polsce. Wyniki te są doskonałym potwierdzeniem naszych obserwacji i wniosków ze współpracy z naszymi eksporterami, których liczba rośnie i którzy coraz więcej sprzedają za granicę. Dzięki współpracy z nami eksporterzy zyskują nowe możliwości ekspansji oraz przewagę konkurencyjną – wyjaśnia Grzegorz Lichocik.

 

Dachser_Grzegorz_Lichocik

 

Konferencja „TOP10 – najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu” w Gdańsku odbyła się 18 czerwca w Hotelu Mercure Stare Miasto w Gdańsku. Podczas spotkania wystąpili m.in. przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Przedstawiciele Dachser w prezentacji „Współpraca z operatorem logistycznym jako kluczowy element w ekspansji polskich producentów na nowe rynki” opowiedzieli o głównych barierach związanych z logistyką, z jakimi spotykają się eksporterzy, a także przedstawili ofertę Dachser w zakresie globalnej dystrybucji towarów.

 

Źródło

 


 

Katagoria: Logistyka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.