Select Page


Dachser z nagrodą od Lufthansa Cargo


Dachser_LH_Cargo_Award
 

Organizacja Dachser Air & Sea Logistics działająca w Europie i Afryce została wyróżniona nagrodą Cargo Quality Award. Nagroda została przyznana za wysokiej jakości współpracę – Dachser osiągnął najwyższy poziom niezawodności dostaw wśród innych operatorów logistycznych.

 

Dla Lufthansy Cargo głównym kryterium była maksymalnie niezawodna i „zgodna z planem” współpraca. Szczególnie liczyły się jakość dostaw, minimalna liczba rezygnacji z rezerwacji oraz wskaźnik Cargo 2000 RCS (liczba przesyłek oddanych do transportu). Lufthansa Cargo mierzy poszczególne wskaźniki co miesiąc, aby móc wskazać trzech najlepszych partnerów. W kategorii spedytorów i operatorów logistycznych, którzy zrealizowali przynajmniej 200 transportów wraz z firmą Lufthansa Cargo działającą w Europie i Afryce, Dachser Air & Sea Logistics okazał się bezkonkurencyjny. Dla Niemiec Lufthansa Cargo ma osobną kategorię nagrody.

W Dachser jakość usług jest priorytetem – powiedział Thomas Krüger, odpowiadający za Dachser Air & Sea Logistics w regionie Europy Północnej i Centralnej. Ta nagroda potwierdza, że świetnie odrobiliśmy naszą pracę domową – dodał. Thomas Krüger w imieniu wszystkich pracowników odebrał nagrodę dla firmy podczas ceremonii, która odbyła się na Forum Lufthansa Cargo Europe and Africa 2014.

 

 

Źródło

 

Katagoria: Logistyka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.