Select Page


DSV Solutions otwiera trzeci nowy magazyn w tym roku


DSV_2013_RD_008.jpg
 

DSV Solutions podpisało umowę najmu nowego obiektu, zlokalizowanego na terenie Prologis Park Teresin. Magazyn o docelowej powierzchni blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych rozpocznie obsługę klientów operatora od września tego roku.

 

Poza standardowymi rozwiązaniami magazynowymi nowy obiekt został wyposażony w wiele usprawnień. Są to między innymi regały półkowe z systemem flow czy też specjalnie wydzielone obszary do kontroli produktów podczas dostawy i wydania poprzez pełne skanowanie asortymentów. Dzięki tym dedykowanym modyfikacjom uzyskano pełną kontrolę wydań oraz możliwość precyzyjnej parametryzacji jednostek dla prawidłowej administracji danymi logistycznymi.

W magazynie zatrudnienie znajdzie ponad 50 osób, które odpowiadać będą za obsługę kilku projektów operatora. Wiodący z nich będzie charakteryzował się wysokim poziomem skomplikowania i obejmie ponad 3500 SKU w stałym obrocie.

 

Maciej Walenda

 

W branży logistycznej największą radość sprawia zawsze przekazywanie informacji o uruchomieniu nowej lokalizacji. Taki komunikat, jest potwierdzeniem nie tylko dynamicznego rozwoju, ale przede wszystkim uznania ze strony dotychczasowych i nowych klientów. Obiekt w Teresinie jest dedykowany do całkowicie nowego projektu, którego obsługę rozpoczniemy w najbliższych tygodniach. Wybór tej konkretnej lokalizacji, poza dostępnością do rynków sprzedaży klienta, podyktowany był odległością do naszej flagowej lokalizacji w Kampinosie, co niewątpliwie pozwalać będzie na rozbudowaną synergię operacyjną – mówi Maciej Walenda, Prezes Zarządu DSV Solutions.

W tym roku operator uruchomił już lokalizacje w Gdańsku oraz w Sosnowcu – Teresin jest trzecim magazynem otwieranym przez DSV Solutions w ostatnich miesiącach.

 

Źródło

 

Katagoria: Logistyka
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 4 lata temu.