Select Page


Seifert otwiera oddział w Warszawie


zdjęcie_ Seifert
 

Dzięki wykorzystaniu połączenia kolejowego do Chin, nowa lokalizacja ma charakter strategiczny i znacząco wpływa na poszerzenie oferty transportu intermodalnego Grupy Seifert.

 

Firma Seifert szóstym oddziałem w Polsce będzie dysponować od 1 lipca br. Pokieruje nim Zbigniew Janicki, który do tej pory pełnił funkcję prezesa zarządu firmy spedycyjnej Trade Trans. Janicki to logistyk posiadający specjalistyczną wiedzę i ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie transportu intermodalnego. Swoją karierę zawodową budował m.in. w PKP, gdzie przeszedł ścieżkę od kierownika działu transportu po dyrektora działu transportu towarów, a także w Cargosped na stanowisku prezesa zarządu.

 

– Kierowanie Oddziałem Seifert Polska w Warszawie traktuję jako wyzwanie. Chcę nadać tempa rozwojowi możliwości firmy Seifert w zakresie transportu intermodalnego do i z Polski Środkowej oraz skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów – mówi Zbigniew Janicki.

 

Zbigniew Janicki pokieruje warszawskim oddziałem Seifert Polska

 

 

Połączenie kolejowe Warszawy z Chinami umożliwia spółce realizowanie usług logistycznych na terytorium Wspólnoty Niepodległych Państw i Daleki Wschód w ciągu 14 dni. – Do tej pory dysponowaliśmy możliwościami transportu kolejowego na linii Katowice-Ulm. Dzięki Warszawie znacząco poprawiliśmy nasze możliwości intermodalne, które już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem klientów – podsumowuje Prezes Seifert Polska, Jan Brachmann.

 

Spółka Seifert Polska, otwierając oddział w Warszawie, stawia na intensywny rozwój oraz pozyskiwanie atrakcyjnych powierzchni magazynowych i przeładunkowych, co będzie się wiązało z systematycznym zwiększaniem zatrudnienia i wzmocnieniem potencjału logistycznego w rejonie Mazowsza.

 

Spółka Seifert Polska należy do posiadającej 70-letnią tradycję niemieckiej Grupy Seifert, która oferuje innowacyjne, inteligentne koncepcje usług w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej. W 2014 roku została nagodzona tytułem JAKOŚĆ ROKU za usługi logistyczne realizowane dla branży automotive.

 

Źródło

 

Katagoria: Logistyka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.