Select Page


25 lat Würth Polska – Dzień Otwarty w Lublinie


DSC_9152
 

Z okazji 25-lecia istnienia firmy na polskim rynku, a także 70. urodzin spółki-matki, 15 października br. w lubelskim sklepie Würth Polska, który mieści się przy ul. Bursaki 8, odbył się dzień otwarty. Wydarzenie to, związane z jubileuszem firmy, było okazją dla jej obecnych oraz przyszłych klientów do skorzystania z ciekawych prezentacji, konsultacji oraz porad specjalistów.

Zorganizowany pod hasłem „Przygotuj się na sezon jesienno-zimowy z Würth” dzień otwarty dał możliwość skorzystania z wielu usług związanych z nadejściem coraz chłodniejszych dni i koniecznością przygotowania pojazdów do nadchodzącego sezonu. Tego dnia na klientów sklepu czekało wiele atrakcji, a pierwszym 25 osobom, które pojawiły się na miejscu, fachowcy Würth Polska napełnili zbiornik wysokiej jakości płynem do spryskiwaczy „Blitz”.

Dni otwarte to także okazja, aby przy składaniu zamówienia otrzymać upominki lub jedną z usług: możliwość poddania swojego auta specjalistycznej diagnostyce samochodowej, czy też wymianę zniszczonych gum w wycieraczkach.

Dodatkowo, podczas wydarzenia zostały zaprezentowane w ciekawy sposób wybrane produkty oraz systemy Würth dla klientów z branż: drewno, budownictwo, auto i metal.  Na dzień otwarty zaproszone zostały wszystkie chętne osoby, reprezentujące firmy lub prowadzące działalność gospodarczą, na które czekali specjaliści przygotowani na wszelkie pytania związane z działalnością firmy, jej produktów oraz systemów.
Firma Würth została założona w 1945 r. w Niemczech, a obecnie posiada swoje oddziały w ponad  80 krajach na wszystkich kontynentach. Polski oddział firmy funkcjonuje pod szyldem Würth Polska i w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia na naszym rynku. Z tej okazji w placówkach firmy organizowane są specjalne dni otwarte – również w sklepie w Lublinie.

Würth Polska w swojej ofercie posiada ponad 100 tys. produktów, rozwiązań i patentów, w tym chemię techniczną oraz przemysłową, narzędzia ręczne, akcesoria samochodowe, wkręty do drewna, elektronarzędzia, technikę zamocowań, pneumonarzędzia, produkty do obróbki skrawaniem, elementy złączne, akcesoria meblowe oraz produkty BHP. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

DSC_9063

DSC_9085

DSC_9149


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.