Select Page


70 pojazdów Scania dla TS–Transport Service Sp. z o.o. Gdynia


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

Firma TS–Transport Service Sp. z o.o. Gdynia odebrała pierwszą transzę z 70 zamówionych ciągników Scania Streamline R450.

Zakupione ciągniki Scania Streamline R450LA4x2 są wyposażone w 13 litrowe silniki o mocy 450 KM spełniające normę emisji spalin Euro 6 jedynie z wykorzystaniem SCR. Nowe pojazdy zostały wyposażone m.in. w automatyzowany system zmiany biegów Scania Opticruise, Scania Active Prediction, który za pomocą systemu GPS określa pozycję pojazdu i przewiduje topografię drogi przed pojazdem, umożliwiając tym samym znaczne oszczędności. W dodatkowym obniżeniu wydatków na paliwo pomoże system Eco-roll, który ocenia kiedy ciężarówka
powinna wykorzystać siłę grawitacji aby swobodnie zjechać ze wzniesienia.

 

Przekazanie_pojazdow_Scania

Zarządzanie flotą ułatwi system Scania Fleet Management zaś dla komfortu kierowców pojazdy zostały wyposażone w najbardziej przestronne i komfortowe kabiny Scania – Topline.

“Scania pojawiła się w naszej flocie jako jedna z pierwszych marek. Decyzję o zakupie pojazdów podjęliśmy w oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenia. Przed laty Scania Polska obdarzyła nas zaufaniem udzielając nam nieocenionego wsparcia , dzięki któremu wspięliśmy się na wyżyny, jako profesjonalny przewoźnik międzynarodowy. Jesteśmy przekonani, że zakup 70 nowych ciągników Scania, spełni nasze oczekiwania co do najwyższej jakości, oszczędności związanych z eksploatacją pojazdu oraz podwyższenia standardów bezpieczeństwa i komfortu
jazdy”, mówi prezes firmy TS-Transport Service, Małgorzata Olechnicka – Skibińska.

TS-Transport Service z Gdyni działa na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. Oprócz działalności transportowej i spedycyjnej firma posiada własną stację obsługi pojazdów, serwis ogumienia, stację kontroli pojazdów, stację paliw oraz magazyny, co zapewnia kompleksowość usług i czyni ją bardziej konkurencyjną. Wybór marki Scania jest naturalną konsekwencją działań firmy zmierzających do ciągłego rozwoju oraz spełniania najwyższych standardów jakości.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.