Select Page


Autostrada – konkurs motywacyjny


Autostrada
 

W Autos rozpoczęła się kolejna – IV edycja programu motywacyjnego dla klientów „Autostrada – najszybsza droga do super nagród!”. Zakupy produktów 20 marek biorących udział w akcji będą premiowane i nagradzane punktami wymiennymi na atrakcyjne nagrody.

Klienci, którzy podczas trwania akcji dokonają zakupu którejkolwiek z 20 marek części zamiennych, które biorą udział w programie i osiągną przy tym swój indywidualny miesięczny cel zakupowy odbiorą nagrody za zebrane punkty. Każdy punkt to jedna wydana złotówka na produkty partnerów akcji. Każdy uczestnik za pomocą loginu i hasła ma dostęp do swojego konta na www.autostrada.autos.com.pl i tam widzi na bieżąco swoje wyniki, cel na danej marce i jego realizację. W każdy poniedziałek otrzymuje aktualizację swojej realizacji, a raz w miesiącu stan podany w złotówkach przeliczany jest na punkty, które wymienia na nagrody.

W tym roku katalog nagród to ponad 1000 produktów. Najważniejsze jest to, że każdy uczestnik wybiera je według swoich własnych potrzeb. A w puli znaleźć można min. aparaty cyfrowe, markowe zegarki, sprzęt RTV AGD, wycieczki, zestawy kosmetyków, narzędzia czy rowery. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Uczestnicy poprzednich edycji logują się za pomocą tego samego loginu i hasła, z którego korzystali wcześniej, a wszystkich klientów, którzy chcieliby otrzymać dostępy i wziąć udział w programie zapraszamy do kontaktu ze swoim oddziałem Autos.

Tegoroczna edycja Autostrady trwa od 1 kwietnia do 30 listopada 2015. Regulamin akcji dostępny jest na stronie 

http:/www.autostrada.autos.com.pl.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.