Select Page


Dachser DIY-Logistics na targach spoga + gafa 2015


Dachser_stoisko
 

Dachser, działający globalnie operator logistyczny, weźmie udział w największej imprezie branży ogrodniczej w Europie – targach spoga + gafa w Kolonii w Niemczech. Targi odbędą się w dniach 30 sierpnia – 1 września 2015 roku, a stoisko Dachser z numerem D001 będzie znajdowało się w hali 6.1.

 

Dachser od lat specjalizuje się w obsłudze globalnych łańcuchów dostaw dla firm z branży DIY oraz ogrodniczej, dlatego obecność operatora na targach spoga + gafa jest już tradycją. Impreza jest największym spotkaniem przedstawicieli branży producentów i dostawców do sklepów ogrodniczych i DIY (budowlanych i dla majsterkowiczów).

Profesjonalne usługi logistyczne dla branży DIY i ogrodniczej

Jak co roku, na naszym stoisku Dachser przygotowaliśmy wiele atrakcji dla zwiedzających targi, zainteresowanych logistyką dla segmentu DIY i biznesu ogrodniczego – mówi Juliusz Pakuński, kierownik usługi Dachser DIY-Logistics w Polsce. Dzięki naszemu profesjonalnemu rozwiązaniu dla tej branży – Dachser DIY-Logistics – nasi klienci mogą być pewni, że ich przesyłki do marketów i sklepów specjalistycznych będą dostarczane punktualnie, bezpiecznie i dokładnie w takich ilościach, na jakie jest zapotrzebowanie. Proponujemy również usługi dodatkowe, jak merchandising realizowany w sklepach, dostawy do klienta końcowego dużych przesyłek, a nawet montaż – wyjaśnia.

Zapraszamy wszystkie firmy rozwijające swoją działalność na rynku ogrodniczym i DIY do odwiedzenia naszego stoiska na spoga + gafa i spotkania z międzynarodowym zespołem ekspertów Dachser. Jesteśmy świetnym źródłem wiedzy nt. wymagań marketów w poszczególnych europejskich krajach oraz optymalizacji w logistyce dostaw – dodaje Juliusz Pakuński.

W ramach swojej w pełni zintegrowanej sieci logistycznej, Dachser odbiera towary od producentów transportem morskim lub lądowym, w zależności od miejsca nadania. Następnie, jeżeli tego wymaga klient, konfekcjonuje i składuje towar w swoich magazynach. Kolejny etap przepływu towaru to dostawa w ustalonych dla operatora oknach czasowych do marketów DIY w Europie. Ostatni element to merchandising w sklepach DIY, który pozwala na skrócenie czasu dostępności produktów na półce nawet o kilka dni. W efekcie wszystkie produkty są dostępne dla klientów bez ryzyka wyczerpania zapasów. Dachser zajmuje się również bezpośrednimi dostawami do odbiorców końcowych w przypadku dużych lub ciężkich przesyłek, wspierając tworzenie nowoczesnych struktur sprzedaży wielokanałowej.

Dzięki swojemu doświadczeniu oraz międzynarodowym strukturom logistycznym dla branży DIY, Dachser oferuje swoim klientom także know-how na temat rynku, w tym znajomość wymagań sieci w poszczególnych krajach. Firma dostarcza do 30 000 sklepów na terenie całej Europy 3 mln przesyłek rocznie.

spoga + gafa 2015

spogafa Logo

 

Tegoroczna impreza odbędzie się w nowej, zmienionej przestrzeni targów w Kolonii, na powierzchni 225 tys. mkw. Segmenty wystawiennicze zostały zrestrukturyzowane i przeprojektowane dla jak największej wygody zarówno rosnącej liczby wystawców, jak i zwiedzających. Organizatorzy spodziewają się ok. 2 tys. wystawców.

W tym roku dla zwiedzających targi spoga + gafa przygotowano szereg atrakcji, przedstawiających cały ogrodniczy świat bogaty w zieleń i kwitnące rośliny, jak również we wszystkie akcesoria do ich pielęgnacji „park roślin”. W tzw. „bulwarze idei” będzie można zobaczyć, a także wypróbować najnowsze kolekcje mebli ogrodowych, odpocząć na chwilę czy zaczerpnąć inspiracji. Organizatorzy przygotowują także, prawdopodobnie jedno z największych na świecie, garden party, podczas którego goście będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe, i gdzie z pewnością nie zabraknie najnowszej oferty największych światowych producentów grillów i związanych z nimi akcesoriów.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.