Select Page


Dachser na targach Transport Logistic 2015


131028.webbericht.DachserInLogistiek
 

Dachser znajdzie się wśród wystawców targów Transport Logistic 2015, które odbędą się w dniach 5-8 maja w Monachium. W hali B6, na stoisku 101/202 rodzinna firma zaprezentuje niedawne rozszerzenie swojej międzynarodowej sieci, szyte na miarę wielokanałowe rozwiązania logistyczne, nową ofertę usług oraz nowoczesne systemy IT.

 

Na dwupoziomowym stoisku o łącznej powierzchni 800 mkw. Dachser pokaże całą gamę swoich rozwiązań logistycznych. Operator logistyczny skutecznie łączy transport lotniczy i morski z lądowym, a także magazynowanie na każdym etapie łańcucha dostaw, dlatego jako temat wiodący zaplanował integrację.

Dachser przedstawi na swoim stoisku pełną ofertę własnych usług – od ekspansji sieci wszystkich dywizji, przez dostosowane do potrzeb rozwiązania logistyczne, po zintegrowane systemy IT. Targi są dla nas doskonałą okazją do przedstawienia Dachser jako zintegrowanego operatora logistycznego z doświadczeniem w realizacji międzynarodowych łańcuchów dostaw – mówi Bernhard Simon, CEO Dachser.

Tradycyjnie, załoga stoiska będzie składała się z pracowników Dachser z różnych krajów, którzy na tydzień przeniosą swoje regularne stanowiska pracy na targi w Monachium. Będzie tam więc sporo osób do kontaktu. W tym roku na stoisku 101/2020 w hali B6 firmę Dachser będzie reprezentowało aż 92 pracowników z 10 krajów.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.