Select Page


DAF-y XF Euro 6 dla Andaro


IMG_5248
 

W szczecińskim oddziale firmy DBK, autoryzowanego dealera DAF, odbyło się uroczyste przekazanie pierwszej partii z 15 ciągników DAF XF Euro 6 zamówionych przez szczecińskiego przewoźnika. Kluczyki do pojazdów odebrał prezes ANDARO INTERNATIONAL TRANSPORT, pan Robert Ogonowski oraz jego współpracownicy.

Pojazdy zostały zamówione w typowej dla Andaro konfiguracji – ciągniki z kabiną Super Space Cab, silnikiem MX 13 o mocy 460 KM i maksymalnym momencie obrotowym 2.300 Nm sprzężonym ze zautomatyzowaną skrzynią biegów typu AS-Tronic. Ponadto zamówione ciągniki zostały wyposażone w telewizory, mikrofalówki oraz ekspresy do kawy.

Kontrakt na pojazdy Euro 6 zawarty z Andaro jest jednym z największych, które w ostatnim czasie odnotował szczeciński oddział spółki DBK. Dotychczas firma Andaro posiadała w swojej flocie 7 ciągników Euro 6. Andaro jest długoletnim klientem Grupy DBK – przez ponad 8 lat firma zakupiła 59 fabrycznie nowych ciągników w spółce DBK, natomiast swój pierwszy używany ciągnik DAF FT XF 95 nabyła w spółce Grupy DBK, Bene Trucks, w 2005 r. Nowe pojazdy Euro 6 zostały objęte 3-letnią gwarancją oraz kontraktami serwisowo-naprawczymi DAF Multisupport.

 


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.