Select Page


DBK Group Rally Cup w Kamieniu Śląskim


IMG_3427
 

W piątek, 19 czerwca, na lotnisku w Kamieniu Śląskim, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu DAF Transport Efficiency organizowane przez Grupę DBK wraz z DAF Trucks Polska. Na zaproszonych przewoźników z południowej części Polski przygotowano program pełen motoryzacyjnych atrakcji.

 

Grupa DBK oraz DAF Truck Polska kontynuuje cykl spotkań na temat nowej platformy DAF Transport Efficiency, w ramach której oferowane produkty, usługi oraz szereg innowacji technologicznych marki DAF mają w znaczącym stopniu podnieść wydajność transportu. Spotkaniu towarzyszyły rajdowe zmagania pod okiem Michała Kościuszko, znanego kierowcy rajdowego. Ponadto goście testowali swoje umiejętności w wyścigach gokartowych, czy podczas specjalnej jazdy na trolejach.
Wśród motoryzacyjnych atrakcji nie mogło zabraknąć jazdy testowej pojazdami marki DAF. Na torze pojawił się m.in. zestaw DAF EcoDrive, w którym pod opieką profesjonalnego trenera ekonomicznej jazdy, Jarosława Ożyńskiego z DTP, goście mogli przekonać, się jak funkcjonują najnowsze systemy marki DAF, które znacząco ułatwiają pracę kierowcy i wpływają na ekonomikę jazdy. Wśród prezentowanych produktów przewoźnicy mieli okazję zapoznać się z nowością marki Kögel FlexiUse – naczepą nowej generacji do elastycznych zastosowań, sprawdzająca się w różnych zadaniach transportowych.

 

 

Miejsce DBK Group Rally Cup nie było przypadkowe – to właśnie w tych okolicach już 1 lipca startuje największy punkt serwisowy w woj. opolskim, autoryzowany serwis marki DAF pod szyldem DBK Truck Center.

– Już za kilka dni nasza nowa inwestycja rozpoczyna swoją działalność, największy tego typu obiekt serwisowy na Opolszczyźnie, który zastąpi lokalizację koło Ozimka – mówi Beata Dębska, Dyrektor Marketingu w Grupie DBK. – Organizując Rally Cup, chcieliśmy przywitać naszych klientów w nowym miejscu, zapoznać z możliwościami najnowszego punktu na mapie serwisowej DBK Truck Center, ale przede wszystkim pokazać, że Grupa DBK to pasja do motoryzacji, o czym świadczą dzisiejsze zmagania na płycie lotniska w Kamieniu Śląskim.

Partnerami spotkania były firmy współpracujące z Grupą DBK – Goodyear, producent opon, V.Orlandi, producent części zamiennych oraz firma Greco, oferująca ubezpieczenia.

 

 

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.