Select Page


DRABPOL – System zabezpieczeń ładunku – DC Safelog


DC SafeLog paka
 

Nowością w ofercie produktowej Działu Telematyki firmy DRABPOL jest urządzenie o nazwie DC Safelog , zabezpieczające ładunek znajdujący się w przyczepach, naczepach kurtynowych oraz kontenerach.

 

DC Safelog, produkowany przez szwedzką firmę DataChassi to mobilny alarm dla ochrony i monitorowania dużych przestrzeni ( przyczepy, naczepy , kontenery).

 

 

 

Alarm montowany jest za pomocą silnych magnesów na suficie monitorowanej przestrzeni. Taki montaż pozwala na łatwe przekładki i wykorzystywanie tego samego urządzenia w różnych miejscach. DC Safelog stale sprawdza przestrzeń ładunkową w promieniu od 0,50 do 10 metrów. W przypadku wykrycia niedozwolonych ruchów na monitorowanej przestrzeni urządzenie wysyła wysoki sygnał alarmowy i informacje zarówno do portalu DC Service Portal, na telefon komórkowy , jak i do domyślnych odbiorców. Dzięki funkcji śledzenia GPS,

DC Safelog umożliwia błyskawiczne namierzenie pojazdu i reakcję zarówno ze strony kierowcy (który słyszy alarm w kabinie oraz może dodatkowo być obudzony jasnym światłem), jak i osoby zarządzającej flotą.

Dla zabezpieczenia pracy , DC Safelog, został wyposażony w wytrzymałe baterie, które podtrzymują działanie do pięciu dni w przypadku braku zasilania z pojazdu.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.