Select Page


Eurocomplex Trucks Dealerem Roku 2014 Renault Trucks


IMG_1296
 

W połowie 2015 roku ogłoszono wyniki dorocznego konkursu o tytuł Renault Trucks Dealer of the Year w Polsce. Ten zaszczytny tytuł, w odniesieniu do wyników działalności punktu serwisowego za cały ubiegły – 2014 rok – zdobył punkt Eurocomplex Trucks Liszki. W przeszłości krakowska firma kilkakrotnie zdobywała tytuł Dealera Roku jeszcze w ramach poprzedniej struktury organizacyjnej.

 

Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest w nowej formule od dwóch lat. W ramach konkursu, w klasyfikacji biorą udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce, zarówno te, w pełni zarządzane przez Volvo, jak i należące do autoryzowanych partnerów firmy.

W tegorocznej edycji konkursu, ocenie poddano łącznie 32 warsztaty Renault Trucks, w 4 kategoriach, odzwierciedlających pracę i osiągnięcia serwisu, za cały ubiegły rok, w najważniejszych obszarach obsługi posprzedażnej.

Przy wyborze najlepszego serwisu oceniano 4 kryteria:

1) Wzrost zakupów cześci RT
2) Wzrost zakupów filtrów
3) Udział w akcji zima
4) Proporcje zamówień pilne/na magazyn

W wyniku całościowej oceny, tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2014” zdobył punkt serwisowy Eurocomplex Trucks Kraków.

Nagrodę z rąk Małgorzaty Kulis – Vice President Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market oraz Henryka Kliczewskiego – Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej polskiej organizacji Volvo Group Trucks Sales, odebrał Marian Kołodziejczyk – Prezes Zarządu Eurocomplex Trucks.

Tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year” to potwierdzenie najwyższego poziomu obsługi oferowanej przez zwycięski serwis, co bezpośrednio przekłada się na optymalną dyspozycyjność pojazdów ciężarowych, a to z kolei ma kluczowe znaczenie dla działalności transportowej klientów serwisu.

Zwycięski serwis wraz z zaszczytnym tytułem uzyskał również prawo do wykorzystywania go w swojej komunikacji, a także zdobył prestiżowe, przechodnie trofeum, które towarzyszy konkursowi od ubiegłego roku.

Firma Eurocomplex Trucks działa od lutego 1997 roku. Serwis w Liszkach koło Krakowa powstał w 2002 roku. Był to pierwszy nowo wybudowany serwis w Krakowie dedykowany wyłącznie dla samochodów ciężarowych. Firma Eurocomplex posiada również serwis w Olchowej koło Rzeszowa otwarty w 2012 roku. Od 2014 roku serwis w Olchowej reprezentuje obie marki grupy Renual Trucks i Volvo Trucks.

 

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.