Select Page


EUROPART – Nowy członek Zarządu


zarzad
 

EUROPART Polska S.A. wchodząca w skład EUROPART Holding, lidera europejskiego rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych, naczep i autobusów informuje o powołaniu Pana Tomasza Górzyńskiego na Członka Zarządu EUROPART Polska S.A.

Tomasz Górzyński dołączył w styczniu br. do EUROPART Polska S.A. jako Dyrektor Finansowy i bardzo szybko zintegrował się ze Spółką. Poza finansami jest także odpowiedzialny za wszystkie funkcje administracyjne w tym HR i IT. Tomasz Górzyński, we współpracy z Karolem Proznerem, zdążył już wprowadzić kilka istotnych zmian w Spółce.

Jego strategiczne myślenie, podejście procesowe oraz dyscyplina i konsekwencja we wprowadzaniu zmian bardzo szybko przekonały Zarząd EUROPART Holding, że Tomasz Górzyński jest odpowiednim kandydatem do Zarządu Europart Polska S.A.

Tomasz Górzyński i Karol Prozner, jako Zarząd EUROPART Polska S.A, będą kierować Spółką tak aby osiągnęła jedną z czołowych pozycji na rynku polskim. Pozycję na którą zasługuje i posiada już na innych rynkach europejskich.
 
Kontakt do Pana Tomasza Górzyńskiego: +48 43 8420900

 

Źródło
 


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.