Select Page


Europart otworzył nowy oddział w Siedlcach


Europart_Poland_2
 

EUROPART dalej rozwija swój biznes w Polsce i otwiera nowy oddział w Siedlcach, ok. 100 kilometrów na wschód od Warszawy.

Po zeszłorocznej ekspansji w miastach Bydgoszcz i Leszno EUROPART rozbudowuje tym samym konsekwentnie swoją sieć w Polsce, aby dysponować oddziałami na obszarze całego kraju. Już dziś firma EUROPART dysponuje w Polsce, obok głównej siedziby z magazynem centralnym w Wieluniu, 27 oddziałami w całym kraju. W ramach konferencji prasowej w niu 4 marca 2015r.,  w Siedlcach Dyrektor Generalny Pierre Fleck podkreślił: „Dla firmy EUROPART Polska należy do najważniejszego rynku wzrostu w Europie Środkowej i Wschodniej. Dlatego inwestujemy tutaj szczególnie mocno w sieć oraz zespół sprzedaży.“

EUROPART Polska wraz ze swoim zespołem ponad 170 pracowników firma jest ciągle na ścieżce wzrostu. Karol Prozner, Prezes EUROPART Polska S.A. powiedział na konferencji prasowej: „Polska organizacja, ze względu na swoje pochodzenie duże doświadczenie w dystrybucji części zamiennych do przyczep i naczep dysponuje do tego specjalnym know-how niezbędnym przy doborze części do samochodów ciężarowych oraz przyczep różnych marek.“

Kierownikiem nowego oddziału w Siedlcach jest Sławomir Wrona, który od wielu lat jest związany z branżą samochodów ciężarowych. Poprzednio pracował miedzy innymi w Inter Cars jako Regionalny Kierownik Sprzedaży. Nowy oddział jest położony w strategicznym miejscu, bezpośrednio przy autostradzie A2, stanowiącej jedno z najważniejszych połączeń pomiędzy wschodem, a zachodem Polski i Europy. Droga A2 łączy ze sobą najważniejsze środkowoeuropejskie i wschodnioeuropejskie centra gospodarcze, aż do Rosji.

W Polsce tak jak na wszystkich europejskich rynkach, popyt na produkty marki własnej firmy EUROPART jest bardzo duży. Polscy klienci cenią sobie szczególnie wysoką jakość produktów, które w są sprawdzane i certyfikowane w Niemczech zgodnie z najwyższymi standardami motoryzacyjnymi.

Firma EUROPART dąży do osiągnięcia czołowej pozycji w całej Europie Środkowej i Wschodniej oraz planuje rozszerzyć sieć dystrybucji w tym regionie do 100 lokalizacji. Aktualnie EUROPARTN posiada w 69 oddziałów. Istotnym czynnikiem wyróżniającym EUROPART jest duża sieć sprzedaży która obejmującą 200 miejscowości w 27 krajach.

Nowy adres oddziału w Siedlcach to:
EUROPART Polska S.A.
Kierownik oddziału
Sławomir Wrona
Grezów 2F
08130 Kotuń
E-mail: s.wrona@europart.pl
Tel. kom.: +48 506 378 837

 

EUROPART jest wiodącym dystrybutorem części zapasowych i elementów wyposażenia dla pojazdów użytkowych, autobusów oraz pojazdów wszystkich specjalnych klas w Europie. Firma EUROPART oferuje ponadto swoim głównym grupom klientów z sektora serwisów pojazdów użytkowych, spedycji oraz administratorów flot szeroki asortyment wyposażenia warsztatu. Obejmuje on takie obszary jak chemia, wyposażenie warsztatu oraz zakładu, technologia mocowania, bezpieczeństwo pracy oraz wiele innych produktów codziennego zastosowania w zakładach. Firma EUROPART dysponuje międzynarodową siecią i jest reprezentowana łącznie ze swoimi oddziałami i zakładami partnerów kooperacyjnych w 27 krajach w 200 miejscowościach.
Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.