Select Page


Finał V edycji Akademickiego Turnieju TransEdu


podium_transEdu
 

Zakończyła się V edycja Akademickiego Turnieju TransEdu, w którym zmagali się studenci i uczniowie logistyki w Polsce. Program turnieju składał się z dwóch etapów. Pierwszym z nich była gra działająca w środowisku systemu Trans.eu, gdzie uczestnicy wcielali się w rolę przewoźników, walcząc o najwyższe stawki za km. W etapie drugim należało rozwiązać test wiedzy, stworzony przy udziale ekspertów z branży, kadry akademickiej oraz ITD.

 

W tej edycji ATTE 2015 wzięło udział niemal 300 studentów i uczniów logistyki z 30 szkół i uczelni. Rozgrywki trwały 4 dni podczas których wyłoniono finalistów posiadających zmysł logistyczny oraz wykazujących się wiedzą z zakresu transportu, spedycji i logistyki, ze szczególnym uwzględnieniem transportu drogowego.

Nagrodami w turnieju były kamera GoPro, tablet Samsung, urządzenie poligraficzne oraz gotówka i certyfikaty. Najlepszym zostaną również zaoferowane staże, które zaproponowały firmy: Omega Pilzno, Citronex, Optima oraz Safe Cargo Spedition.

Oprócz nagród głównych przyznano dwa wyróżnienia dla uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu, którzy ze względu na wiek nie mogli walczyć o nagrody główne, a popisali się wysokimi wynikami.

Zwycięzcy:

1. Agnieszka Skrobosz, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
2. Łukasz Smutek, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
3. Daria Golec, Politechnika Poznańska
4. Piotr Szafraniec, Politechnika Śląska
5. Kamil Boryło, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Więcej informacji oraz ranking Top 100 dostępne na stronie: http://edu.trans.eu/v-akademicki-turniej-transedu-wyniki

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 4 lata temu.