Select Page


Inter Cars S.A. obchodzi 25-lecie


Inter Cars_25lat_logo
 

Inter Cars SA świętuje ćwierćwiecze istnienia i  zapowiada huczne obchody tego niezwykłego jubileuszu. Główne uroczystości odbędą się we wrześniu br. w sercu Warszawy, na Stadionie Narodowym.

 

Firma Inter Cars SA przez 25 lat istnienia osiągnęła bardzo dużo. Według niezależnych danych zajmuje 5 miejsce w Europie i 10 na świecie wśród dystrybutorów sprzedających części zamienne.
Ten sukces nie byłby możliwy bez zaufania klientów i dlatego z myślą o nich Inter Cars SA przygotował trzy wyjątkowe promocje: „Kupuj z nagrodami”, „Wielka Gala Mistrzów Warsztatu” i „Łap nagrody”.
Szczegóły konkursów dostępne są na stronie: http://25ic.pl/

Główne obchody jubileuszu 25-lecia Inter Cars SA odbędą się 19 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. W tym miejscu odbędą się także 15 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów oraz Wielka Gala Mistrzów Warsztatu.     

Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów odbędą się w dniach 18-20 września 2015 r. (od piątku do niedzieli) na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Zaplanowano również część artystyczną targów (w dniach 19-20 września).

Wielka Gala Mistrzów Warsztatu odbędzie się 19 września 2015 r. (sobota), w specjalnej hali ustawionej na Błoniach Stadionu Narodowego w godz. 18.00 – 19.45.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.