Select Page


Inter Cars: powstanie nowej filii


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

Na początku lipca powstała 176 filia Inter Cars. Znajduje się w Modlniczce, zaledwie 10 km od centrum Krakowa. Nowa filia oferuje części zamienne do samochodów osobowych i ciężarowych.

 

Filia w Modlniczce ma bardzo dobrą lokalizację, dzięki czemu klienci bez problemu do niej trafiają. Znajduje się przy obwodnicy Krakowa, w pobliżu autostrady A4. W sąsiedztwie filii usytuowane są centra handlowe oraz salony samochodowe.
Nowy oddział Inter Cars znajduje się tylko 10 km od Krakowa, w którym funkcjonuje już kilka filii dystrybutora części zamiennych. Lokalizacja w Modlniczce ma pomóc w obsłużeniu klientów z tego regionu.

– Mamy wiele atutów. Są nimi: duża dostępność części od ręki, rozpoznawalna lokalizacja, a także nasza ekipa. Wszyscy pracownicy posiadają minimum 10-letnie doświadczenie pracy w Inter Cars – wymienia Krzysztof Kowacki, kierownik filii.
Filia może poszczycić się największym, trzypoziomowym magazynem o łącznej powierzchni 1650 m2 oraz pierwszym i na razie jedynym w Krakowie i okolicach salonem Inter Motors. Na magazynie wprowadzono tzw. pełne radio.

 

 

Klientów obsługuje łącznie siedmiu sprzedawców, wszyscy zostali dedykowani klientom z rynku osobowego, ciężarowego i motocyklowego.

Filia realizuje 4 trasy, a towar dostarczany jest do klientów 3 razy dziennie.

 

Kontakt do filii: ul. Handlowców 13, 32-085 Modlniczka
tel. dział osobowy (12) 390 78 98, tel. dział ciężarowy (12) 390 78 99, tel. Inter Motors (12) 390 78 90
e-mail: IC.KRM@intercars.eu
godziny otwarcia: pon.-pt. 8.00 – 18.00, sobota 8.00 – 13.00

 

Sieć sprzedaży Inter Cars dynamicznie rozwija się. W drugim kwartale 2015 roku Inter Cars otworzył aż osiem nowych lokalizacji! Oto one: Warszawa, ul. Jutrzenki 96, Jarosław, Ostrów Wielkopolski, Bytom, Węgrowiec, Krotoszyn, Lębork, Bielsk Podlaski. W lipcu działalność rozpoczęła Modlniczka pod Krakowem.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.