Select Page


IVECO partnerem All Blacks podczas Pucharu Świata w Rugby


Iveco_vehicles_AllBlacks_HIGH
 

Mistrzowie IVECO — samochód dostawczy roku 2015 Daily Minibus oraz autokar roku 2016 Magelys — wożą obecnych mistrzów świata, zespół All Blacks, podczas tegorocznego Pucharu Świata w Rugby w Wielkiej Brytanii. Iveco łączy siły z najsłynniejszą drużyną rugby na świecie, zostając europejskim partnerem All Blacks.

 

IVECO zostało europejskim partnerem All Blacks, od 1 września do 31 października udostępniając zespołowi pojazdy IVECO. Autokar IVECO Magelys i trzy minibusy Daily Hi-Matic posłużą All Blacks oraz Nowozelandzkiemu Związkowi Rugby jako wsparcie logistyczne i środki transportu VIP-ów przez cały turniej.

Prezes marki IVECO Pierre Lahutte przyznaje: „Jesteśmy dumni z tego, że nasi dwaj mistrzowie — Daily, samochód dostawczy roku 2015, oraz Magelys, autokar roku 2016 — wożą podczas turnieju mistrzów świata, którzy walczą o zachowanie zwycięskiego tytułu. Nasze partnerstwo z All Blacks trwa od wielu lat. Pracownicy IVECO i członkowie zespołu wyznają te same wartości, takie jak zaangażowanie, niezawodność, dążenie do osiągania wyników i współpraca zespołowa. Towarzyszenie All Blacks w walce o obronę tytułu to dla nas zaszczyt”.

Nick Brown, szef ds. współpracy biznesowej New Zealand Rugby, powiedział: „Cieszymy się, że możemy ponownie współpracować z naszymi przyjaciółmi z IVECO. Pojazdy wyglądają fantastycznie, są bardzo wygodne i dobrze zaprojektowane. Nasza drużyna może podróżować z klasą”.

Pracownicy IVECO cenią partnerstwo z All Blacks i są z niego dumni. Zaangażowanie, niezawodność, dążenie do osiągania wyników i współpraca zespołowa — oto wartości, które motywują legendarną drużynę z Nowej Zelandii do niestrudzonej walki o zwycięstwo. Z tych wartości IVECO również czerpie inspirację do służenia swoim klientom i stałej troski o ich pełną satysfakcję.

Aby uczcić współpracę, IVECO i All Blacks stworzyli wspólne logo przedstawiające stylizowaną maskownicę pojazdu w połączeniu ze srebrnym liściem paproci All Blacks. Logo ozdobiło koszulki reprezentacji narodowej. Pojazdy udostępnione zespołowi mają specjalne zdobienia w kolorze czarnym, który jest oficjalną barwą drużyny.

 

IVECO Magelys zdobył ostatnio nagrodę dla międzynarodowego autokaru roku 2016. Magelys Pro, który posłuży do realizacji dodatkowych potrzeb zespołu i związku New Zealand Rugby w zakresie transportu, ma 12,8 metra długości. Pojazd wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów ZF AS-Tronic oraz silnik IVECO Cursor 9 o mocy 400 KM, momencie obrotowym 1700 Nm przy 1250 obr./min i pojemności 8,7 litra.

W standardowej konfiguracji pojazd dysponuje 57 miejscami siedzącymi, jednak wersja udostępniona All Blacks ma tylko 46 siedzeń, by zapewnić zawodnikom oraz ich rodzinom jeszcze większy komfort. W autokarze można także znaleźć szereg udogodnień, takich jak ekspres do kawy, pochylane fotele ze skóry, Wi-Fi, nawigacja satelitarna, podwójny wzmacniacz do mikrofonów, port USB w każdym fotelu i jedno na każde dwa fotele gniazdo 220 V.

Trzy minibusy Daily to pierwsze egzemplarze dostarczone przez IVECO Bus w wersji Hi-Matic. Pojazdy wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów Hi-Matic, oferującą najwyższą wydajność pracy przy niskich kosztach eksploatacji. Rozwiązanie to gwarantuje niezrównany komfort, doskonałą technikę zmiany biegów oraz ogranicza zużycie paliwa. Przy ośmiu przełożeniach skrzynia biegów działa szybciej i precyzyjniej niż standardowe sześciobiegowe przekładnie, gwarantując załączenie odpowiedniego biegu bez względu na obroty silnika w czasie krótszym niż 200 milisekund. Wszystko po to, by cieszyć się najwyższym komfortem jazdy.

Trzy minibusy Daily to modele Tourys, czyli wygoda i styl pełnowymiarowego pojazdu turystycznego w bardziej kompaktowej wersji. Każdy z pojazdów wyposażono w silnik F1C o pojemności 3,0 litra i mocy 170 KM, 19 regulowanych foteli, łatwo dostępny, obniżony przedział bagażowy o pojemności 2,5 m3 oraz nową tapicerkę — podłogę o wyglądzie drewna i sufit obity tkaniną. Udogodnienia obejmują lodówkę, Wi-Fi, podwójny wzmacniacz do mikrofonu, nawigację satelitarną i jeden port USB na każde dwa fotele.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.