Select Page


Jubileuszowe promocje Inter Cars


Info_Pras_Inter_Cars_25_lat (2)
 

Z okazji swojego 25-lecia Inter Cars świętuje – dla swoich klientów ma 2,5  mln nagród rzeczowych oraz 10 x 25 tys. zł, wystarczy tylko dokonać zakupów. Dodatkowo promocja, w której tzeba wykazać się tylko lojalnością i śledzić komunikaty na stronie http://www.ic25.pl, tu do wygrania zestawy upominków dla warsztatu i jego klientów.

 

Inter Cars SA z okazji jubileuszu przygotował aż trzy różne promocje: Kupuj z Nagrodami, Wielka Gala Mistrzów Warsztatu i Łap Nagrody.

 

Info_Pras_Inter_Cars_25_lat

 

Kupuj z Nagrodami

Promocja Kupuj z Nagrodami premiuje wszystkie zakupy dokonane od 1 lutego do 30 listopada 2015. Zarejestrowani uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, czy szybko wymienić posiadane punkty na wybrane nagrody, czy zaczekać na zebranie większej liczby punktów i wymienić na większe nagrody. Kolejną opcją jest wymiana całości na punkty IC Premia Cash. Żeby wziąć udział w tej sprzedaży premiowej, wystarczy zarejestrować się na www.ic25.pl. Po zalogowaniu każdy z klientów będzie mógł sprawdzić, ile punktów zebrał do tej pory i jakie nagrody może za nie zdobyć. A jest w czym wybierać, ponieważ na uczestników czeka 2,5 miliona cennych upominków, m.in. narzędzia i sprzęty warsztatowe, doskonałej jakości odzież, sprzęt RTV/AGD, tablety, szkolenia oraz punkty IC Premia Cash.

Liczba punktów otrzymywanych za zakupy zależna jest od kwot przeznaczonych na zakupy w Inter Cars. Można ją też dodatkowo zwiększyć przekraczając ustalone progi kwotowe oraz zbierając tzw. „Ekstra złotówki”. Klient otrzymuje „Ekstra Złotówki” kupując wskazane produkty dostawców, którzy są partnerami promocji. W zależności od producenta każda wydana złotówka powiększa swoją wartość o 30% lub 20% lub 10%. Np. klient, który wydał 100 zł na produkt firmy Bosch, otrzyma punkty za równowartość 130 zł.

W promocji udział mogą wziąć klienci Inter Cars SA będący warsztatem, sklepem z warsztatem, sklepem motoryzacyjnym lub firmą transportową.

 

Wielka Gala Mistrzów Warsztatu

Ta promocja została przygotowana dla klientów, którzy z Inter Cars współpracują najintensywniej. Do wygrania jest 930 podwójnych zaproszeń na Wielką Galę Mistrzów Warsztatu. Poza weekendowym pobytem w prestiżowych warszawskich hotelach, karnetem targowym i udziałem w koncercie mega gwiazdy na Stadionie Narodowym – uczestnicy spotkania wezmą udział w loterii, w której do wygrania jest aż 10 nagród po 25 tys. zł w punktach IC Premia Cash.
Promocja trwa od 1 marca do 31 sierpnia tego roku a jej hasłem przewodnim jest „Jedne zakupy – wiele korzyści”. To oznacza, że punkty zdobywane w Promocji Galowej liczą się także w Promocji Kupuj z Nagrodami, czyli liczone są podwójnie. Warto zatem wziąć udział i zwiększyć swoje szanse na wygranie atrakcyjnych nagród. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest rejestracja na stronie http://www.ic25.pl.

W promocji udział mogą wziąć klienci Inter Cars SA będący warsztatem, sklepem z warsztatem lub firmą transportową.

 

Promocja Łap Nagrody

W tej promocji najważniejszy jest refleks i śledzenie strony http://www.ic25.pl. Najszybszy zostanie Mistrzem Dnia.
Wystarczy wejść na http://www.ic25.pl, zarejestrować się, wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień o codziennych niespodziankach – i jako jeden z pierwszych „złapać” nagrodę. Nagrody pojawiają się codziennie. O nieznanej godzinie. A o przybliżonym czasie „łowów” informujemy Państwa mailem lub smsem. Główna zasada zabawy polega na tym, by regularnie śledzić powiadomienia i regularnie sprawdzać naszą stronę, by ustrzelić nagrodę i zostać szczęśliwym Mistrzem Dnia. Pierwsze kilkanaście osób, które klikną w przycisk „Łap Nagrodę!” staną się szczęśliwymi posiadaczami atrakcyjnych pakietów.
W tej promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci Inter Cars SA. Akcja trwa do dnia 18.09.2015.
Regulamin dostępny na stronie http://www.ic25.pl.

Wszystkie szczegółowe informacje, liczba zebranych punktów, pełen wykaz nagród i regulaminy promocji Wielka Gala Mistrzów Warsztatów oraz Kupuj z Nagrodami dostępne są po zalogowaniu się na stronie http://www.ic25.pl lub https://25lat-intercars.pl/. Na obu stronach obowiązuje to samo hasło i login.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.