Select Page


Kimberly Clark z Fiege w nowym magazynie w Poznaniu


04-fiege-kontraktlogistik
 

Kimberly Clark, wiodący globalny dostawca środków higienicznych, powierzył swoją obsługę FIEGE Sp. z o.o. Realizacja usług dla tego renomowanego klienta odbywa się w nowym magazynie FIEGE w Poznaniu.

 

Współpraca rozpoczęła się 1 stycznia 2015 i obejmuje kompleksową obsługę logistyczną oraz szereg usług dodatkowych. FIEGE jest odpowiedzialne za przyjęcie produktów Kimberly Clark na stan magazynowy, zarządzanie stockiem, komisjonowanie oraz wydawanie produktów na zlecenie klienta. FIEGE zapewnia również dostawy na rynki wschodnie.

W 2013 roku, Kimberly Clark powierzyło swoją obsługę FIEGE na Ukrainie. Wysoka jakość oraz zadowolenie z dotychczasowej obsługi miało ogromny wpływ na decyzję firmy o rozpoczęciu współpracy z wiarygodnym i sprawdzonym partnerem w Polsce.

„Mamy pełną świadomość, że marka FIEGE oznacza gwarancję sprawnej obsługi i wysokiej jakości i dlatego z pełnym przekonaniem podjęliśmy decyzję o współpracy z FIEGE również w Polsce” – powiedział Alexander Sinelschikov, Supply Chain Director, Central & Eastern Europe.

„To dla nas zawsze szczególny powód do dumy, gdy nasi Klienci nagradzają nas rozszerzeniem zakresu współpracy w innych krajach lub na inne usługi, doceniając nasze rozwiązania i osiągane wskaźniki jakościowe. Cieszę się również z tego, że uruchomienie współpracy z Kimberly Clark w Polsce przebiegło bardzo sprawnie, w wyjątkowo krótkim czasie i, co najważniejsze, bez żadnych problemów i opóźnień ” – mówi Piotr Kohmann, Prezes FIEGE Sp. z o.o. i na Ukrainie.

 

Grupa FIEGE z siedzibą w Greven (Niemcy) jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Firma specjalizuje się w obsłudze zintegrowanych i kompleksowych łańcuchów dostaw. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m² i zatrudnia ponad 11 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 200 placówek i partnerów w 17 krajach.
Na polskim rynku Grupa FIEGE obecna jest od 1997 roku i zatrudnia 700 osób. Obsługuje 165tys. m² powierzchni magazynowej. FIEGE w Polsce świadczy usługi dla różnych branż m.in. spożywczej, przemysłowej, motoryzacyjnej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. Domeną firmy jest dostarczanie klientom zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań logistycznych, a także skuteczne i optymalne kosztowo zarządzanie łańcuchem dostaw w oparciu o najnowocześniejsze systemy informatyczne.
W 2011 roku FIEGE Sp. z o.o. została zaliczona do grupy najbardziej pożądanych pracodawców w branży logistycznej, na podstawie ankiety przeprowadzonej przez międzynarodową firmę rekrutacyjną wśród specjalistów i menadżerów. W 2012 roku FIEGE Sp. z o.o. została laureatem nagrody „Najwyższa Jakość 2012”. FIEGE Sp. z o.o. w 2012 roku została również odznaczona certyfikatem ‘Wiarygodna Firma’, przyznawanym przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą  Dun & Bradstreet. Od 2013 roku FIEGE jest członkiem koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji. W 2014 roku otrzymała specjalne wyróżnienie w XIII edycji programu badawczego „Operator Logistyczny 2014”.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.