Select Page


Konkurs dla przewoźników już ruszył


konkurs_trans_eu
 

Wystartował konkurs dla przewoźników z Certyfikatem TCC. Zwycięska firma zostanie bohaterem filmu reklamowego, promującego najlepszych polskich przewoźników w Europie.

 

TCC to certyfikat nadawany firmom transportowym, które spełniły szereg rygorystycznych kryteriów związanych z jakością usług. Przewoźnicy musieli wykazać się m.in. dużym doświadczeniem na rynku, referencjami od dotychczasowych klientów i nowoczesną flotą. TCC to potwierdzenie tego, że firma, która go posiada należy do grona najlepszych firm transportowych na rynku.

Teraz TCC przynosi jego posiadaczom jeszcze więcej korzyści – zarówno wizerunkowych jak i finansowych, bowiem firma, która wygra organizowany przez System Trans.eu konkurs ma szansę zostać głównym bohaterem filmu promującego polską gospodarkę i elitę polskich przewoźników na Zachodzie Europy. To świetna okazja, by wypromować nie tylko swoją markę, ale także polski transport za granicą.

– Polska jest potęga transportową. Mamy ponad 30 tys firm transportowych i 165 tys pojazdów. Według ostatnich danych Eurostatu, jesteśmy w pierwszej trójce w Europie pod względem ilości przewożonych ładunków. Zatem koniec z kompleksami! Od teraz chwalimy się tym, co naprawdę potrafimy – mówi Alicja Ryło z Trans.eu.

Na pozostałych zwycięzców konkursu czekają wywiady, artykuły w mediach i zestawy gadżetów transportowych.

Firmy zainteresowane udziałem w projekcie mogą się zgłaszać poprzez stronę:

http://plandeki.trans.eu/konkurs/

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.