Select Page


Maan wynajął kolejne 2,2 tys. mkw. w MLP Pruszków I


MLP_Pruszkow_I
 

Firma Maan Sp. z o.o. podpisała z MLP Group nową umowę dotyczącą najmu kolejnych 2,2 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I z przeznaczeniem na cele magazynowe.

 

Producent i dystrybutor okapów kuchennych dołączył do grona klientów MLP Group w połowie 2013 r. wynajmując wówczas około 3,2 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej w tym samym parku logistycznym. Po niespełna roku zdecydował się powiększyć powierzchnię o 1 tys. mkw. Uwzględniając najnowszą umowę Maan będzie korzystał łącznie z około 6,4 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej i biurowo-socjalnej.

Firma Maan posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji okapów kuchennych. Produkty na rynku polskim dostępne są w najbardziej znanych sieciach handlowych i sklepie internetowym. Okapy Maan znane są również w wielu krajach Europy Zachodniej i Wschodniej.

„Naszym celem jest elastyczna współpraca z naszymi najemcami, czego efektem jest m.in. systematyczne dopasowywanie wielkości wynajmowanej powierzchni do aktualnych potrzeb klienta. Pozwala to inwestorowi optymalizować ponoszone koszty, a nam zapewnia możliwość rozwoju parków logistycznych i efektywne zarządzanie posiadanymi powierzchniami” – podkreślił Radosław T. Krochta, Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu MLP Group S.A.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Docelowa powierzchnia magazynowo – produkcyjna wynosi 167 tys. mkw., znajdujących się na terenie 43 hektarów. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 do 18 tys. mkw.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 4 lata temu.