Select Page


Mega Katalog Wyposażenia Warsztatów 2015


1
 

Właśnie ukazał się nowy Katalog Wyposażenia Warsztatów.  Nowa odsłona katalogu ma zupełnie nowy wygląd i zwiększoną o 100% objętość.

 

Katalog Wyposażenia Warsztatów to specjalistyczne wydawnictwo kierowane do szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej, przemysłowej, agro i nie tylko. Jego czytelnikami są profesjonaliści, zawodowo zajmujący się naprawą, produkcją jak i również majsterkowaniem. Pismo znalazło uznanie profesjonalistów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami w mechanice samochodowej.

Katalog Wyposażenia Warsztatów dociera bezpłatnie do ponad kilku tysięcy przedstawicieli firm z branży motoryzacyjnej, przemysłowej i agro, dostępny jest również na filiach Inter Cars. Rozdawany jest podczas szkoleń technicznych oraz realizowanych w Show Car. Można go zdobyć również na ważniejszych wydarzeniach powiązanych z branżą części zamiennych i mechaniki.

Pismo drukowane jest  w formacie A4, na wysokiej jakości papierze.

Mega Katalog Wyposażenia Warsztatów 2015 dostępny jest też w wersji elektronicznej lub pdf do pobrania. Sprawdź już teraz!

 

 

Żródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 4 lata temu.