Select Page


Mercedes-Benz Vito we flocie SIXT na Finale Ligii Europy


IMG_0355
 

Od połowy maja, 17 nowych osobowych Vito Tourer służy we flocie firmy Eurorent – polskiego operatora międzynarodowej grupy wypożyczalni samochodów SIXT. Pierwszymi pasażerami okazali się najważniejsi goście i piłkarze warszawskiego Finału Ligi Europy.

Reprezentująca grupę SIXT firma Eurorent otrzymała w maju 17 nowych vanów Mercedes-Benz. Nieprzypadkowo wybór padł na 8–osobowe Vito Tourer. Pojazd ten łączy w sobie ponadprzeciętną w swojej klasie wygodę i komfort z funkcjonalnością. Może służyć zarówno jako samochód do codziennej jazdy po mieście, jak i do dalekich rodzinnych wypadów. Dodatkowo, po łatwym demontażu foteli drugiego i trzeciego rzędu zmienia się w dwuosobowy samochód dostawczy.

Prezes firmy Eurorent sp. z o.o., Łukasz Żurek, odebrał pojazdy w siedzibie najnowszego i największego w Polsce salonu sprzedaży samochodów dostawczych Mercedes-Benz w podwarszawskich Jankach, należącego do MB Motors Sp.zo.o. W uroczystości przekazania pojazdów wziął udział również Grzegorz Sawicki – Dyrektor Sprzedaży Samochodów Dostawczych Mercedes-Benz Polska oraz Dyrektor Zarządzający firmy MB Motors, Marcin Kostrzewski.

Pierwsze zadanie nowych samochodów okazało się wyjątkowo prestiżowe. Tourery zostały wykorzystane do transferów gości VIP i piłkarzy podczas Finału Ligii Europy, który odbył się w dniu 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.  W ramach współpracy, firma Eurorent otrzymała również do dyspozycji gości UEFA trzy samochody osobowe: limuzyny Klasy E oraz C, a także nowość – CLS Shooting Brake.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.