Select Page


Milion kilometrów z Vito


GOL_8794
 

Mercedes-Benz Vito należący do toruńskiej firmy Vip-Line przejechał na jednym silniku 999 999 km. Brak siódmej cyfry na wyświetlaczu licznika w pojeździe spowodował… jego zatrzymanie! Nietypową „usterkę” usunął dealer Mercedes-Benz, firma Auto Frelik.

Toruńska firma Vip-Line, należąca do państwa Sławomira i Magdaleny Łobodów, zajmuje się międzynarodowym przewozem osób luksusowymi vanami.Jej pojazdy – m.in. Mercedes-Benz Vito oraz Mercedes-Benz Sprinter – kursują na trasach do Belgii, Anglii, Niemiec i Holandii. Jeden z nich – komfortowy Vito – służy w firmie niemal od początku jej istnienia, tj. od 2009 roku i w tym czasie osiągnął imponujący przebieg 999 999 km. Brak siódmej cyfry na wyświetlaczu spowodował zatrzymanie się licznika w pojeździe. I z takim właśnie problemem, Klient zgłosił się do swojego dealera, firmy Mercedes-Benz Auto Frelik. Rozwiązanie znalazło się szybko – Vito za swoją intensywną służbę otrzymał w nagrodę nowy licznik, który z rąk przedstawiciela działu serwisu Auto Frelik Sp.K. Piotra Standzika, odebrał obecny użytkownik Pan Piotr Kozak.
Warto dodać, że Vito firmy Vip-Line pokonało wspomniany dystans bez wymiany, ani gruntownego remontu silnika.

Firma Vip-Line użytkuje pojazdy Mercedes-Benz od kilku lat. Wybór ten jest podyktowany priorytetami biznesowymi: bezpieczeństwem i komfortem przejazdów oferowanych klientom. Dlatego vany wyposażone są w liczne systemy wspomagające bezpieczną jazdę, takie jak ADAPTIVE ESP®, ABS, EBV, BAS i ASR, hamulce tarczowe przy wszystkich kołach i trzypunktowe pasy bezpieczeństwa przy każdym fotelu. O komfort pasażerów dbają wygodne fotele z możliwością wielu ustawień, klimatyzacja i pneumatyczne zawieszenie tylnej osi. Dodatkowo funkcjonalna przestrzeń załadunkowa pozwala na zabranie niezbędnego bagażu. Drugi z Mercedesów należących do firmy, Sprinter, ma szansę niedługo dogonić długodystansowca Vito, bowiem jego roczny przebieg wynosi ok. 200 tys. km.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.