Select Page


„Na Osi” w MOTOWIZJI, TELE 5 i NTL!


Na Osi_PNG
 

 
Zapraszamy do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami szeroko pojętej motoryzacji. Program emitowany jest w trzech stacjach telewizyjnych: Motowizji, Tele 5 i NTL.

Audycja nadawana jest w:

– Motowizji – dostępnej na platformie cyfrowej NC+ na kanale 124, w ORANGE TV na kanale 136, w sieci TOYA na kanale 32 i w Multimedia Polska – kanał 211,

– Tele 5, która jest dostępna w ofercie wszystkich platform cyfrowych oraz w większości sieci kablowych, m.in.: Cyfrowy Polsat na kanale 192, NC+ na kanale 219, UPC na kanałach 169/132 i 119/48, Netia na kanale 23, Vectra na 126 kanale oraz Multimedia – kanał 19.  

– NTL – stacja emitująca powtórki programu „Na Osi”, dostępna m. in. w Cyfrowym Polsacie oraz w platformie cyfrowej NC+ na kanale 145.

W najbliższym odcinku, którego premiera w Motowizji odbędzie się w sobotę 6. lutego o 19:20, a w Tele 5 we wtorek 9. lutego o godzinie 22:25:

°    Test Mercedesa z nowym silnikiem
°    Niecodzienne zastosowanie MANa
°    Drabpol 4 save
°    Prognoza na “Transport XXI wieku”
°    Jak się nie dać złapać wideorejestratorowi
°    Co to jest YETD
°    CV Truck – wszystko o furgonach
°    
°    A także: Rolls-Royce – bankructwo w pigułce; skutki nieodśnieżania ciężarówek; jak dbać o ogumienie oraz nielegalni imigranci.

 


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.