Select Page


Nowa kolekcja gadżetów DAF


workhouse
 

Firma DAF wzbogaciła ofertę produktów o dwie specjalne wersje modelu XF Euro 6: ciężarówkę z siodełkiem XF oraz ciężarówkę na pedały XF. Zostały one opracowane z myślą o tych, którzy marzą o posiadaniu własnego samochodu ciężarowego firmy DAF, ale są na to jeszcze trochę za młodzi. Ciężarówki z siodełkiem i na pedały mają przyciągający uwagę pomarańczowy kolor DAF i są już dostępne u dealerów DAF oraz w sklepie na stronie DAFshop.

Elegancja, funkcjonalność oraz wysoka jakość. Tym właśnie charakteryzują się produkty z nowej kolekcji DAF, w tym bogata oferta zabawek dla dzieci i odzieży.

Nowa kolekcja DAF obejmuje także odzież męską i damską zaprojektowaną specjalnie dla firmy DAF (począwszy od czapek, po kurtki i koszulki), wyjątkowe akcesoria DAF (od toreb i okularów przeciwsłonecznych, po zegarki i breloki), imponującą serię artykułów skórzanych DAF oraz bogatą ofertę miniaturowych modeli pojazdów DAF Euro 6 z serii LF, CF i XF, w tym wywrotek, wersji niskopodwoziowych, podwozi pod zabudowę, cystern oraz ciągników siodłowych.

 

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.