Select Page


Nowa lokalizacja TruckStore


STUDIO FOTOGRAFI REKLAMOWEJ
 

TruckStore, europejski lider w dziedzinie handlu używanymi samochodami ciężarowymi, zlokalizowany jest w Polsce w dwóch miejscach  – w Komornikach k/Poznania oraz od lutego 2017 w Nadarzynie k/Warszawy.

Wszystko zgodnie z planem

Oficjalne rozpoczęcie budowy nowego obiektu miało miejsce 19.05.2016 r. w Nadarzynie pod Warszawą. Wówczas inwestor – Mercedes-Benz Polska oraz generalny wykonawca – Sawski&Urzędowski zapowiedzieli zakończenie budowy na koniec roku 2016, a przeniesienie działalności z dotychczas wynajmowanego terenu przy ul. Inowłodzkiej do własnej siedziby w Nadarzynie na początek 2017. Tak też się stało. Wszystko poszło zgodnie z planem i tym samym już od 1 lutego 2017 doświadczony zespół TruckStore zaprasza Klientów do nowej siedziby przy trasie katowickiej.

Nowa lokalizacja w pigułce

„To kompleksowo zorganizowana przestrzeń z szeroką ofertą pojazdów używanych i profesjonalnym doradztwem“ – mówi Krzysztof Bogoński, TruckStore Senior Manager. Ogromnym atutem nowej siedziby TruckStore jest doskonała lokalizacja – obiek znajduje się przy trasie katowickiej S8/E67, co zdecydowanie ułatwia dojazd Klientom z całej Polski. Cały obiekt jest bardzo przestronny. Składa się z części administracyjno-biurowej oraz warsztatowej, w której pojazdy będą sprawdzane, przygotowywane i wydawane Klientom. Na obszernym, zewnętrznym placu przewidziano miejsce dla ponad 80 pojazdów. Dokładny adres to: ul. Aleja Katowicka 117A, 05-830 Nadarzyn. Od poniedziałku do piątku salon otwarty jest w godzinach 9:00-18:00, a w soboty od godziny 10:00 do 14:00.
 

TruckStore w liczbach

– Powierzchnia salonu: 1000 m2,
– Powierzchnia części biurowo-administracyjnej: 500 m2,
– Powierzchnia hali warsztatowej: 500 m2 (w tym 2 kanały o długości 9 metrów każdy oraz 1 kanał osiemnastometrowy),
– Powierzchnia terenu utwardzonego: 6000 m2.


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.