Select Page


Nowa odsłona strony internetowej NL-Leasing


nl leasing
 

Od ubiegłego tygodnia strona internetowa spółki NL-Leasing, należącej do Grupy DBK, działa w nowej szacie graficznej. Serwis w nowej technologii responsywnej pozwala na korzystanie z niego na dowolnym urządzeniu.

 

To zapowiedź zmian, które zostaną wkrótce wprowadzone zarówno na stronie grupadbk.com i stronach dealerskich marki DAF. Korzystanie ze stron Grupy DBK będzie jeszcze prostsze, niezależnie od wyboru urządzenia – w dostosowanych wersjach wyświetlą się na smartfonie, laptopie i tablecie. Dzięki technologii responsywnej, system szybko dopasuje się do każdego rozmiaru ekranu, a sprawdzenie naszych promocji i oferty oraz odnalezienie kontaktów do doradców okaże się dużo wygodniejsze.

 

Kierując się uwagami naszych użytkowników i pracowników, staramy się uczynić nasze serwisy bardziej przyjaznymi i intuicyjnymi, aby skrócić czas wyszukiwania informacji o naszej firmie. Na początku gruntownym zmianom została poddana strona NL-Leasing, spółki specjalizującej się w finansowaniu produktów Grupy DBK.

 

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i partnerów, stworzyliśmy nową wersję strony, która obecnie jest jeszcze czytelniejsza i intuicyjna w zastosowaniu. Ponadto serwis został zbudowany zgodnie z najnowszą technologią, co obecnie jest niezbędne, aby nasza oferta dotarła do klientów poszukujących informacji online przez urządzenia mobilne – tłumaczy Arkadiusz Trojakowski, prezes NL-Leasing Sp. z o.o. – Nie zapomnieliśmy o funkcjonalnym aspekcie strony – potencjalny i obecny leasingobiorca znajdzie tam m.in. wykaz niezbędnych dokumentów do złożenia wniosku leasingowego, czy zgłoszenia szkody komunikacyjnej, zakres świadczonych usług dla branży transportowej oraz najważniejsze kontakty do naszych pracowników.

 

Serdecznie zachęcamy do korzystania z nowej, odświeżonej strony NL-LEASING i zapraszamy do śledzenia zmian na innych.


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.