Select Page


Nowe stacje Total przy zachodniej granicy już otwarte


Stacja Total_Łęknica
 

Total Polska konsekwentnie kontynuuje rozwój sieci stacji paliw. Na mapie Polski pojawiły się dwa kolejne punkty pod marką francuskiego koncernu: w Łęknicy i Sękowicach, które zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie granicy niemieckiej. Obecnie funkcjonuje już 6 stacji paliw Total, usytuowanych na terenie południowo-zachodniej Polski oraz w woj. zachodnio-pomorskim.

Piąta stacja Total działa w miejscowości Łęknica (woj. lubuskie) od początku sierpnia. Jest ona położona
około 1 km od granicy z Niemcami, w pobliżu drogi krajowej nr 12. Całodobowa stacja paliw posiada parking dla odwiedzających oraz sklep o powierzchni 72 mkw., w którym chętni mogą zaopatrzyć się m.in. w produkty spożywcze i przemysłowe, w tym akcesoria do pielęgnacji samochodów.

Inwestycja w Sękowicach (woj. lubuskie), która także graniczy z naszym zachodnim sąsiadem i znajduje się ok. 6 km od miejscowości Gubin, dostępna dla klientów jest od 1 września. Odwiedzający ją kierowcy mają do swojej dyspozycji bezprzewodowe WiFi, restaurację serwującą dania obiadowe oraz parking z miejscami postojowymi, również dla samochodów ciężarowych. Dodatkowo, dla kierowców TiR, przewidziano możliwość zakupu Toll Collect w celu uiszczenia opłaty drogowej za samochód ciężarowy. Nowe stacje w portfolio Total Polska otwarto w wyniku partnerskiej współpracy nawiązanej z zielonogórską spółką Apexim AB.

 

Stacja Total_Sękowice

 

 

W ofercie wszystkich stacji Total można znaleźć wysokiej jakości paliwa: Excellium Diesel, Diesel, Diesel TiR, Excellium 98, Super 95, LPG, AdBlue. Na ponad 15 500 stacjach paliw, Total obsługuje przeszło 4 miliony klientów każdego dnia. Stały rozwój sieci potwierdza wysoki poziom oferowanych produktów i usług.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.