Select Page


Nowość wśród rejestratorów temperatury – bezprzewodowy Efento Logger!


efento-google-play-v2
 

Efento Logger to bezprzewodowy rejestrator, który współpracuje z urządzeniami mobilnymi. Konfiguracja urządzenia zajmuje niecałe dwie minuty, a dane pomiarowe zgromadzone w pamięci rejestratora mogą być w szybki i wygodny sposób przesłane na dowolny adres email lub serwer.

 

Przesyłki pod kontrolą

Rejestratory Efento Logger doskonale sprawdzają się w kontroli temperatury przesyłek wrażliwych na zmiany temperatury (np. szczepionki, lekarstwa, produkty spożywcze). Urządzenie może być umieszczone w samochodzie dostawczym, a nawet w każdej z przewożonych paczek. Aby odczytać dane pomiarowe z okresu transportu, wystarczy zbliżyć się z urządzeniem mobilnym do rejestratora na odległość kilkunastu metrów.Pobrany raport można przesłać na dowolny adres email, serwer (np. FTP, Google Drive, Dropbox) lub wyeksportować do programu do obsługi magazynu / przesyłek. Dzięki temu dostawcy mogą mieć pewność, że warunki transportu przesyłek są zgodne z wytycznymi klienta, a zebrane dane w pełni potwierdzają spełnienie wymogów.

Nowa technologia w służbie jakości

Wbudowana pamięć urządzenia pozwala na rejestrację 30 000 pomiarów w okresie czasu z przedziału 1 minuta – 10 dni. Przykładowo, jeżeli okres pomiaru został ustawiony na 15 minut, to w pamięci urządzenia zapisane zostaną dane z ponad 300 dni. Wysokiej pojemności bateria zasilająca urządzenie zapewnia jego bezobsługową pracę przez okres co najmniej dwóch lat. Do obsługi rejestratora potrzebna jest wyłącznie darmowa aplikacja mobilna, nie ma konieczności instalacji sterowników, konfiguracji reguł firewalla czy podłączania rejestratora do komputera tak, jak w przypadku „tradycyjnych” rejestratorów USB. To duże ułatwienie m.in. dla osób zajmujących się transportem oraz firm kurierskich. Efento Logger to urządzenie, dzięki któremu można na bieżąco monitorować stan przesyłek, a co za tym idzie, dostarczyć klientowi najlepszą jakość transportu. – mówi Piotr Szydłowski, menadżer produktu firmy Domster. Efento Logger, to kolejny produkt z rodziny Efento, która została uznana przez czasopismo “Logistyka” za jedno z trzech najciekawszych, kompleksowych rozwiązań do nadzoru nad temperaturą (Logistyka 5/2014).

 

 

efento-google-play-v2

Wszystkie dane w Twoim telefonie

Aplikacja mobilna obsługująca rejestratory Efento dostępna jest dla wszystkich urządzeń z systemem operacyjnym Android 4.4 lub nowszym. Dodatkowo urządzenie mobilne musi być wyposażone w Bluetooth 4.0 (Bluetooth Smart). Najważniejszą funkcją aplikacji jest oczywiście odczyt pomiarów temperatury zapisanych w pamięci wszystkich rejestratorów znajdujących się w zasięgu telefonu lub tabletu. Dane można eksportować jako pliki CSV lub zwizualizować w formie wykresu. Za pośrednictwem aplikacji możliwa jest wysyłka danych pomiarowych na wskazany email lub serwer, a także pełna konfiguracja urządzenia Efento Logger.

Cena detaliczna rejestratora: 260 zł brutto. Więcej informacji o rejestratorze Efento Logger dostępnych jest na stronie dystrybutora.

 

Źródło

 


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.