Select Page


Nowy dystrybucyjny Renault WIDE


cp_renault_trucks_d_wide_11l_8
 

Renault Trucks poszerza swoją gamę pojazdów dystrybucyjnych, udostępniając model D WIDE z silnikiem 11-litrowym. Oznacza to, że ten idealnie sprawdzający się w transporcie dystrybucyjnym i komunalnym pojazd o DMC 18–26 t, jest obecnie oferowany z silnikami i pojemności 8 lub 11 l i mocy od 250 do 430 KM.

Renault Trucks poszerza wybór silników dostępnych w gamie Distribution, wprowadzając do modelu D WIDE 11-litrową jednostkę napędową DTI 11 Euro 6. Tym samym nabywcy Renault Trucks D WIDE zyskują dwa kolejne poziomy mocy do wyboru: 380 KM / 1800 Nm i 430 KM / 2050 Nm.
Ta nowa oferta pozwala Renault Trucks zaspokoić potrzeby klientów poszukujących pojazdów wyposażonych w kabinę z wygodnym, nisko położonym wejściem, a jednocześnie dysponujących silnikiem o dużej mocy. Wejście do kabiny Renault Trucks D WIDE zaprojektowano z myślą o komforcie codziennego użytkowania pojazdu w zastosowaniach wymagających częstego wchodzenia i wychodzenia z kabiny. Do wnętrza kabiny D WIDE prowadzą dwa antypoślizgowe stopnie wejściowe, z których pierwszy znajduje się zaledwie 340 mm nad podłożem.

Dzięki temu Renault Trucks D WIDE DTI 11 doskonale odpowiada wymaganiom firm z sektora komunalnego, a także firmom przewożącym materiały płynne, a nawet samochody.

Renault Trucks D WIDE jest standardowo oferowane ze zautomatyzowaną mechaniczną skrzynią biegów Optidriver. Może być również wyposażone w pakiet Fuel Eco, pakiet oprogramowania optymalizujący zużycie paliwa, funkcję automatycznego wyłączania silnika, tempomat EcoCruise, sprężarkę ze sprzęgłem i ogranicznik przyspieszenia. Jeszcze wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy zapewnia oferowany w opcji zwalniacz Voith.

Podobnie jak D WIDE, także Renault Trucks C z kabiną 2.3m jest dostępne z silnikiem DTI 11. Pojazd ten jest szczególnie predestynowany do realizacji transportu komunalnego, w którym oprócz dużej mocy silnika wymagane jest częste wchodzenie i wychodzenie z kabiny przez załogę. W rezultacie, obecna oferta Renault Trucks obejmuje łącznie 16 wersji pojazdów D WIDE i C z kabiną 2,3 m, dostępnych z silnikiem DTI 11.


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.