Select Page


Nowy obiekt DBK Truck Center w Lublinie


DSC_1347
 

Kolejny punkt sieci DBK Truck Center znajduje się przy Drogach Krajowych nr S12 i S17 w odległości 8 km od dotychczasowej lokalizacji.

Nowo otwarty punkt w Lublinie, oferuje swoim klientom kompleksowość – ma możliwość przeprowadzania napraw gwarancyjnych IVECO i KOEGEL oraz pogwarancyjnych wszystkich marek pojazdów dostawczych, ciężarowych i naczep. W sumie powierzchnia serwisowa wynosi 1100 m.kw., a cały obiekt ostatecznie ponad 2 tys. m.kw.

Punkt serwisowy posiada 5 stanowisk przejazdowych o długości 28 m każdy, dwa zestawy przestawnych podnośników firmy Stertil-KONI, najnowocześniejszą linię diagnostyczną oraz możliwość skomplikowanych napraw ram i kabin. Obiekt jest również wyposażony w centralny system dystrybucji i monitoringu materiałów olejowych połączony bezpośrednio z DMS. Powierzchnia magazynowa to prawie 300 m.kw., z szeroką gamą części zamiennych o wartości 1,5 mln złotych. Ciekawostką może być przygotowanie poczekalni dla klientów z dużą przeszkloną ścianą, która umożliwia klientom obserwację naprawy pojazdu. Obiekt posiada pełen monitoring i 24-godzinny system ochronny. Przygotowane zostały również: specjalnie utwardzony parking na 50 zestawów oraz wydzielone parkingi na pojazdy osobowe i dostawcze.

 

CTC to firma z pewnym stażem i kompleksowym podejściem do klienta. Spółka powstała na przełomie 2005 i 2006 roku jako centrum realizacji potrzeb związanych z zakupem, finansowaniem oraz serwisowaniem floty samochodowej. W roku 2008 stała się Autoryzowanym Dealerem marki IVECO. Oferuje szeroką gamę pojazdów użytkowych począwszy od klasy lekkiej, poprzez średnią, a skończywszy na ciężkiej. Klienci mają wybór zarówno wśród nowych, jak i używanych aut. Firma posiada swoje oddziały również w Krakowie i Białymstoku, z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Na terenie Małopolski posiada wyłączność na oferowane produkty. Należy do wspomnianej już Grupy Kapitałowej DBK – która w codziennej działalności kieruje się zasadą TOTAL CARE – czyli dąży do kompleksowej obsługi przedsiębiorców z sektora TSL. To ważne ogniwo biznesowe, gdyż siła Grupy skupia się głównie na podmiotach ściśle z nią powiązanych, do których należy m.in. Cracow Truck Center.

„Spółka CTC jest jednym z najprężniej działających Dealerów IVECO w Polsce – to właśnie w odpowiedzi na wciąż rozwijające się zainteresowanie usługami firmy oraz jej wizerunek podjęliśmy decyzję o budowie nowego obiektu. To wyciągnięcie ręki w stronę „oddanych” klientów, którzy zaufaniem oraz lojalnością zasłużyli na jeszcze większe zaangażowanie ze strony zespołu CTC. Bo zawsze może być lepiej…” – mówi Jacek Chodasewicz, Wiceprezes spółki zarządzający nowym obiektem w Bystrzejowicach Pierwszych.


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.