Select Page


Scania: nowy serwis w Bielsku-Białej


Nowy serwis Scania w Bielsku-Białej
 

Od 01 grudnia 2014 roku działa nowy serwis Scania Polska w Bielsku-Białej, zlokalizowany przy drodze S1 przy zjeździe w kierunku Wapienicy, zatrudnia 6 mechaników, posiada cztery stanowiska – w tym trzy przejazdowe.

Nowa stacja obsługi jest wyposażona w najnowsze urządzenia, w tym między innymi magistralę olejową, testery hamulców i zawieszenia, urządzenia do laserowego pomiaru geometrii podwozia, sprzęt do prostowania ram i napraw powypadkowych oraz pełną gamę narzędzi specjalistycznych Scania.

Z myślą o wygodzie Klientów nowo otwarty serwis świadczy pełen zakres usług w obszarze przeglądów, napraw ciężarówek, naczep, autobusów, silników przemysłowych, prostowania ram oraz napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności i kalibracji tachografów cyfrowych. Przy serwisie działa również całodobowa pomoc Scania Assistance. Serwis posiada pełen asortyment części zamiennych Scania i oferuje umowy obsługowo – naprawcze. Na Klientów czeka też pełna oferta pojazdów nowych i używanych oraz oferta leasingowa Scania Finance.

„Bielsko–Biała to kluczowa lokalizacja na mapie Bielskiego Okręgu Przemysłowego. To tutaj przecinają się trasy łączące najważniejsze ośrodki przemysłowe Polski z krajami Europy Południowej. Z Bielska-Białej i okolic codziennie wyjeżdżają setki ciężarówek przewożące towary po Europie, dlatego to właśnie tutaj zdecydowaliśmy się otworzyć nowy punkt serwisowy Scania. Naszym celem jest zapewnienie polskim i zagranicznym przewoźnikom lepszej dostępności do naszych usług, profesjonalnej obsługi oraz gwarancji utrzymania ich floty w ciągłej, ekonomicznej eksploatacji”, mówi Marcin Orczyk, Dyrektor Oddziału Scania Kraków.

 


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.