Select Page


Omega Pilzno otrzymała od Pozkrone naczepę nr 30.000


_DSC0066
 

Naczepa Krone nr 30.000 w Polsce – Bernard Krone i Tomasz Kujawa przekazali dziś ten jubileuszowy pojazd – chłodnię Krone Cool Liner dla przedsiębiorstwa transportowego Omega Pilzno Godawski & Godawski Sp. z o.o.. Z okazji okrągłego jubileuszu Bernard Krone podziękował nie tylko Adamowi i Mariuszowi Godawskim z firmy Omega Pilzno za wieloletnie zaufanie, ale też Tomaszowi Kujawie i całemu zespołowi Pozkrone za wspaniałą współpracę od ponad 20 lat.

 

Adam Godawski z Omega Pilzno podkreślił profesjonalne wsparcie ze strony Pozkrone. „Od 13 lat jesteśmy klientem Pozkrone, korzystając z najwyższej jakości usług. Jako profesjonalna firma transportowa prowadząca działalność w całej Europie stawiamy przede wszystkim na pojazdy wysokiej jakości, które posiadają dobrze rozbudowaną sieć serwisową, a firma Krone właśnie to nam oferuje. Co ważne, firma Pozkrone nigdy nas nie zawiodła, dlatego niezmiennie inwestujemy w pojazdy Krone” podkreślił Adam Godawski, który wspólnie z bratem Mariuszem odebrał jubileuszowy pojazd Cool Liner. Omega Pilzno zatrudnia obecnie ponad 1000 osób i posiada w swojej flocie 700 zestawów.

 

 

OMEGA Pilzno jest jedną z największych firm transportowo-logistycznych w Polsce, świadczącą usługi od 1992 roku. Długoletnie doświadczenie na rynku, szerokie możliwości oraz wyznawane wartości spowodowały, że poprzez aktywny rozwój, stale udoskonalając swoje usługi i kompetencje pracowników, OMEGA Pilzno jest pewnym partnerem biznesowym dla swoich kontrahentów. Oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej oraz transport i spedycję: krajową, międzynarodową oraz morską. Dzięki tak szerokiej ofercie usług zasięg jej działania obejmuje całą Europę i Turcję. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników. Lata doświadczeń pozwoliły Grupie OMEGA Pilzno wypracować wysoki standard obsługi logistycznej, który znalazł uznanie wśród szerokiego grona odbiorców zarówno w Polsce, jak i na rynku międzynarodowym. Firma proponuje kompleksowe usługi najwyższej klasy spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dowodem na to, są napływające rekomendacje od wielu firm oraz pozytywne opinie od zadowolonych kontrahentów, którzy usatysfakcjonowani z obsługi przedłużają kontrakty na kolejne lata współpracy.

 

Od 1994 r. Pozkrone dystrybuuje cały wachlarz pojazdów Krone od naczep siodłowych poprzez przyczepy i systemy wymienne, aż po naczepy chłodnicze, osiągając bardzo dobre wyniki sprzedaży. Pozkrone ma swoją siedzibę w zachodniej części Polski w Tarnowie Podgórnym (koło Poznania). Powierzchnia przedsiębiorstwa obejmuje łącznie około 30 000 metrów kwadratowych. Na miejscu w Tarnowie Podgórnym pracuje szesnastu pracowników, zaś dystrybucją pojazdów Krone na terenie całego kraju zajmuje się dwudziestu przedstawicieli handlowych. Poza dystrybucją Pozkrone oferuje także szeroko rozbudowaną sieć serwisową, zapewniając w całej Polsce szybki i łatwy dostęp do oryginalnych części zamiennych Krone. Więcej informacji znajduje się na stronach:

 

 

POZKRONE

OMEGA-PILZNO


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 4 lata temu.