Select Page


Oszczędzają paliwo z Mobil 1


Flota VMM + Mobil Delvac 1 b
 

Dwóch na trzech uczestników badania  przeprowadzonego na stronie internetowej Mobil 1 wśród klientów tej marki potwierdziło spadek zużycia paliwa. Teraz Mobil 1 oferuje kierowcom jeszcze więcej, dzięki możliwości wygrania przedpłaconej karty paliwowej o wartości 8500 PLN.  Konkurs na stronie MOBIL 1  już trwa, a zgłoszenia są przyjmowane do końca września br.

W pełni syntetyczne oleje Mobil 1 w porównaniu do olejów konwencjonalnych wyróżnia łatwiejsza cyrkulacja wewnątrz silnika. Tradycyjne oleje mineralne wolniej docierają do wszystkich punktów smarowania, a silnik staje się bardziej „paliwożerny” i ma gorsze osiągi. Oleje syntetyczne Mobil 1 działają szybciej i dzięki temu silnik osiąga pełną wydajność w krótszym czasie.

„Pokazujemy kierowcom korzyści jakie można osiągnąć dzięki olejom syntetycznym. Wiele osób szuka sposobów na ograniczenie zużycia paliwa, a konkurs w którym nagrodą jest zapas paliwa na rok jest dobrą okazją do podkreślenia korzyści wynikających z używania oleju Mobil 1” – mówi Ewa Jeżewska z ExxonMobil. Mobil 1, wiodący na świecie olej syntetyczny, został opracowany z myślą o optymalizacji osiągów silnika, jego ochronie przed zużyciem i podniesieniu ogólnej wydajności. Co więcej, olej ten jest wybierany przez wiodących na świecie producentów silników. Silny system antyoksydacyjny zapewnia doskonałą odporność na działanie wysokiej temperatury, a starannie dobrany pakiet dodatków Mobil 1 pomaga chronić silnik przed gromadzeniem się osadów.

 

Mobil 1 - Zapas paliwa na rok - plakat

 

 

Wywiad z ubiegłorocznym zwycięzcą edycji konkursu MOBIL 1

 

  •  Badanie przeprowadzone na stronie internetowej mobil1.co.uk na grupie 1103 respondentów w okresie od 1.02.2013 r. do 30.04.2013 r. Należy zauważyć, że oszczędność paliwa oprócz właściwości środków smarnych Mobil 1 może zależeć od szeregu dodatkowych czynników, stylu jazdy i warunków drogowych.
  • Zwycięzca z Polski otrzyma przedpłaconą kartę ”Ticket Twoja Premia” o równowartości 8500 PLN.
  • Udział w konkursie można zgłaszać do 30 września 2015 roku. Akcja promocyjna jest prowadzona wyłącznie na krajowych stronach internetowych Mobil 1 zgodnie ze stosownym regulaminem.
  • Twierdzenie w oparciu o wyniki badań szacunkowego światowego zapotrzebowania na syntetyczne środki smarne, Kline & Company, 2014 r.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.