Select Page


Rewolucja w tworzeniu i wysyłaniu zleceń transportowych?


transOrders1
 

Wielu spedytorów narzeka na bardzo żmudny proces wystawiania i wysyłania zleceń transportowych – faksem, mailem itp. Sprawdzanie baz danych i wypełnianie arkuszy kalkulacyjnych pochłania codzienne mnóstwo czasu. Jednak operator Systemu Trans.eu wdrożył właśnie rozwiązanie, które rozwiązuje ma rozwiązać te problemy, bowiem pozwala na tworzenie i wysyłkę zlecenia on-line w zaledwie kilka sekund.

 

TransOrders to nowość w Systemie Trans.eu. Rozwiązanie do szybkiego tworzenia i wysyłania zleceń transportowych, przydatne przede wszystkim dla mniejszych spedycji, które nie posiadają dedykowanego programu do zarządzania zleceniami oraz załadowców, którzy bezpośrednio współpracują z przewoźnikami.

 

 

transOrders2

 

Usługę docenią także przewoźnicy. Daje im ona możliwość udostępnienia zleceniodawcom aktualnego statusu realizacji zlecenia.

 

Aby przyjąć lub wystawić zlecenie w Trans.eu, nie trzeba już wykonywać wielu telefonów, przeszukiwać arkuszy kalkulacyjnych, ani przesyłać dokumentów faksem czy mailem. Cały proces odbywa się w panelu zarządzania i trwa zaledwie chwilę. Zlecenie można wystawić na podstawie danych z oferty na giełdzie, a tym samym skrócić czas obsługi całego procesu.

 

Narzędzie umożliwia też zapisywanie własnych szablonów zleceń i warunków przewozu. Wszystkie dokumenty do wystawianych zleceń tworzą się automatycznie i są oznaczane logotypem firmy.

 

Moduł zleceń transportowych jest dostępny bezpłatnie dla abonentów Systemu Trans.eu. O tym, jak pracuje się z TransOrders można się przekonać oglądając video:

 

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 4 lata temu.