Select Page


Rowery na Sprintery – event z Mercedes-Benz Grupa Wróbel


IMG_3301
 

W miniony weekend Grupa Wróbel zaprosiła swoich klientów na bardzo nietypowy event. Tym razem właściciele samochodów marki Mercedes-Benz przesiedli się na rowery i wspólnie ruszyli na ścieżki Świeradowa Zdroju.

 

„Rowery na Sprintery”- nie bez powodu, pod takim właśnie hasłem, dealer zorganizował rodzinny wyjazd dla klientów Działu Samochodów Dostawczych. Choć na co dzień kojarzone głównie z biznesem, tym razem vany pokazały szerszy wachlarz swoich możliwości. Sprintery ze sprzętem rowerowym, Citan po brzegi wypełniony napojami izotonicznymi i turystyczna V Klasa- cała trójka towarzyszyły gościom podczas wyprawy.

 

 

 

Mercedes-Benz to synonim bezpieczeństwa i o to przede wszystkim zadbał organizator. Każdy z gości otrzymał profesjonalny kask rowerowy i po dobraniu sprzętu ruszyli w górę koleją gondolową. Tam czekał już na nich wyjątkowy gość – Mistrzyni Świata MTB- Maja Włoszczowska, która z Grupą Wróbel związana jest już od wielu lat. Gdy zostawia rower, przesiada się w piękne, czarne GLK.

 

 

 

Dobrze opracowana i zróżnicowana trasa wymagała sporego wysiłku, dlatego w połowie drogi organizator przygotował stację regeneracyjną. Goście częstowali się napojami i odżywczymi batonami, a to wszystko prosto z zaparkowanego tam Citana.
Grupa Wróbel zapewniła też atrakcje dla najmłodszych- specjalną strefy zabaw z animatorami. Ponadto dzieci miały okazję przejechać się najbardziej luksusowym modelem z palety samochodów dostawczych- nową Klasą V.

 

 

Podczas wspólnego lunchu na gości czekała jeszcze jedna atrakcja- spotkanie autorskie. Każdemu uczestnikowi wyjazdu Maja Włoszczowska wpisywała dedykację w swojej książce „szKoła życia”.

A najmłodszemu gościowi udało się nawet zdobyć autograf Mistrzyni na ramie jego niebieskiego roweru.

Mimo dużego zmęczenia wszyscy wyjeżdżali ze Świeradowa z uśmiechem na twarzy. Już czekają na kolejną edycję, mając nadzieję, że trening (pod okiem Mistrza) czyni mistrza.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.