Select Page


Rusza VI edycja Turnieju TransEdu


Rusza kolejna edycja turnieju TransEdu_winner
 

 

8 grudnia odbędzie się VI edycja ogólnopolskiego Turnieju TransEdu. Organizowane od trzech lat międzyuczelniane rozgrywki gry będącej symulacją giełdy Trans, niezmiennie przyciągają studentów logistyki, którzy chcą łączyć praktyczną naukę z rozrywką. A przy okazji zawalczyć o atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne.

W poprzednich edycjach Wirtualnej Akademii TransEdu, organizowany co semestr Turniej był punktem kulminacyjnym, w którym studenci mogli sprawdzić umiejętności nabyte podczas kilku miesięcy ćwiczeń na aplikacji TransEdu. Za każdym razem około 400 młodych logistyków z całej Polski stawało w szranki o nagrody, certyfikaty i propozycje staży.

W tegorocznej odsłonie Wirtualnej Akademii staże czekają na osoby, które przystąpią do oficjalnego testu wiedzy organizowanego na uczelni, jednak tradycja Turniejów zostaje zachowana. W tym roku najlepsi gracze mogą wygrać dron z kamerą, smartwatch oraz nieoceniony każdego studenckiego poranka ekspres do kawy. Poniżej znajdują się daty tegorocznych turniejów. Serdecznie zapraszamy!

Terminy turniejów:

Rozgrywka I (08.12.)
Dla szkół mających swoje siedziby w województwach: zachodniopomorskie, pomorskie, śląskie, warmińsko-mazurskie oraz podlaskie. W godzinach 11.00 – 12.00 lub 16.00 – 17.00.
Rozgrywka II (09.12.)
Dla szkół mających swoje siedziby w województwach: lubuskie, wielkopolskie, kujawsko- pomorskie, podkarpackie, opolskie oraz mazowieckie. W godzinach 11.00 – 12.00 lub 16.00 – 17.00.
Rozgrywka III (10.12.)
Dla szkół mających swoje siedziby w województwach: dolnośląskie, łódzkie, świętokrzyskie, małopolskie oraz lubelskie. W godzinach 11.00 – 12.00 lub 16.00 – 17.00.
Rozgrywka IV i TEST wiedzy (11.12.)
grupa otwarta dla wszystkich województw. W godzinach 11:00 – 12:00.
Tego samego dnia o godzinie 13.00 w zakładce aktualnego turnieju udostępniamy test wiedzy.


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 4 lata temu.