Select Page


Salon Renault Trucks Square otwarty dla zwiedzających


renault_trucks_square_1
 

Renault Trucks Square – taką nazwę ma nowy salon wystawowy Renault Trucks, otwarty 2 marca br. Obiekt o powierzchni 1200 m², co pozwala na jednoczesne eksponowanie co najmniej 10 pojazdów, będzie miejscem spotkań z klientami, dziennikarzami i innymi osobistościami odwiedzającymi historyczną siedzibę główną marki w Lyonie.

 

 

Poświęcony w całości marce Renault Trucks, Renault Trucks Square umożliwia klientom, dziennikarzom i przedstawicielom władz publicznych poznawanie cech pojazdów i towarzyszących im usług w atrakcyjnej formie. Korzystać z niego będą mogli również dealerzy i pracownicy firmy. – Renault Trucks Square stanie się doskonałym narzędziem promocji naszej marki, naszych pojazdów i usług – wyjaśnia Catherine Bach, dyrektor ds. public relations w Renault Trucks. – Jest miejscem, które w najwłaściwszy sposób prezentuje nasze barwy i wartości oraz zapewnia przyjazną atmosferą dla spotkań z naszymi gośćmi, pozwalając im poznawać świat Renault Trucks w otoczeniu pojazdów.

Renault Trucks Square znajduje się w pierwotnej siedzibie marki, w Saint-Priest (Rodan). Na swoich 1200 m² powierzchni salon może pomieścić ponad 100 osób. Z chwilą przekroczenia progu ogromnej hali, goście zostają wciągnięci w świat Renault Trucks przez pamiątki z ze 120-letniej historii firmy. W salonie wyeksponowano szereg modeli redukcyjnych, od pierwszych pojazdów ciężarowych Berliet po futurystyczny Optifuel Lab 2, testowy pojazd Renault Trucks naszpikowany nowatorskimi rozwiązaniami opracowanymi w celu zmniejszenia zużycia paliwa.

 

renault_trucks_square_2

 

Obiekt składa się z dwóch w pełni konfigurowalnych przestrzeni wystawienniczych. Po jednej stronie znajduje się audytoriom liczące 100 miejsc, wyposażone w najnowocześniejsze systemy audio-wideo. Część przestrzeni zajmuje wystawa najnowszych pojazdów Renault Trucks, wraz z interaktywnym terminalem prezentującym usługi oraz dwoma silnikami spełniającymi normę emisji spalin Euro 6.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.