Select Page


Stacja Mercedes wraca na warszawskie Powiśle


Projekt_koncepcyjny_Stacja_Mercedes_2015
 

Rozpoczęła się już budowa letniego pawilonu Mercedesa. W tym roku Stacja zabierze swoich gości w podróż w przyszłość. Miejski charakter – w nowoczesnym wydaniu. Bogata oferta wydarzeń motoryzacyjnych, rozrywkowych i kulturalnych. Ciekawe brzmienia w kameralnej odsłonie. Do tego wyjątkowy klimat miejsca, w parkowym otoczeniu kultowej dzielnicy Warszawy. Warto sprawdzić. Inauguracja sezonu letniego w Stacji Mercedes już 13 czerwca.

 

Letni pawilon Mercedesa stanowi połączenie elegancji, nowoczesnego designu i miejskiego stylu życia. Przestrzeń pod znakiem trójramiennej gwiazdy także w tym sezonie będzie obfitowała w wydarzenia interesujące zarówno dla fanów motoryzacji, pasjonatów dobrej muzyki i filmów oraz wielbicieli sportów. Tegoroczny motyw przewodni Stacji to przyszłość, do której będzie nawiązywał zarówno design miejsca,
jak i harmonogram wydarzeń.

Trzeci sezon w letnim pawilonie zainauguruje koncert Gaby Kulki, która wystąpi przed gośćmi Stacji w dniu otwarcia, czyli 13 czerwca. Oprócz bogatej oferty kulturalno – rozrywkowej, planowane są także spotkania dedykowane fanom marki, a wśród nich seria mocnych, motoryzacyjnych akcentów. Specjalną atrakcją dla pasjonatów sportowych rywalizacji będą transmisje Formuły 1. Mistrzowskie starcia na najsłynniejszych europejskich torach świata wyświetlone zostaną na dużym, kontrastowym ekranie diodowym wraz z podglądem na tzw. live timing. Królowa sportu motorowego – F1 z pewnością nie zawiedzie i dostarczy bardzo silnych emocji. Wśród innych interesujących propozycji będą między innymi projekcje filmów, zajęcia sportowe i inspirujące warsztaty.

Tegoroczna Stacja, choć w nocy będzie tajemniczą, futurystyczną bryłą, to za dnia, dzięki otwierającym się fasadom, zamieni się w nowoczesny, garażowy pawilon. Nowa elewacja będzie nawiązywała do industrialnej przeszłości Powiśla – garaży maszynowych oraz parowych, które mieściły się w tej lokalizacji. Wnętrze Pop-Up-Storu będzie stanowiła, znana z poprzednich edycji, ażurowa, drewniana konstrukcja.

Oryginalny koncept architektoniczny, atrakcyjny program wydarzeń oraz inspirująca atmosfera – to tegoroczna propozycja na sezon letni od Mercedes-Benz.

Stacja Mercedes przez całe lato (do 6 września 2015) oferować będzie ciekawe spotkania, koncerty, projekcje filmowe, wydarzenia motoryzacyjne oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. Przez cały czas działania będzie można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, C, CLA SB i GLA.

STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie.

Na wszystkie wydarzenia w Stacji Mercedes wstęp wolny.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń odbywających się na Stacji Mercedes będą zamieszczane na stronie www.stacjamercedes.pl oraz na http://facebook.pl/StacjaMercedes, http://twitter.com/StacjaMercedes i http://instagram.com/stacjamercedes

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.