Select Page


Turniej Siatkówki Plażowej o Migdałowy Puchar Logistyka


002a
 

3 czerwca, już po raz trzeci, Rodzinny Klub Wypoczynkowy Niebieskie Migdały położony nad Jeziorem Białym w Okunince organizuje Turniej Siatkówki Plażowej o Migdałowy Puchar Logistyka. 

 

Misją turnieju jest propagowanie idei „team building” – mającej na celu, poprzez zorganizowane zajęcia rozwijać, pogłębiać, integrować i przede wszystkim budować zgrany i dobrze współpracujący zespół. Nauka poprzez wspaniałą zabawę to najprzyjemniejsza forma, dlatego serdecznie zapraszamy firmy, organizacje i grupy współpracowników do udziału w turnieju.

Podczas poprzednich edycji w turnieju udział wzięły drużyny reprezentujące m. in. firmy Langowski Shipping z Gdyni, Cargo Services z Warszawy oraz z Chełma: Salony Meblowe Meblotap Sp. z o.o., Sukces Sp. z o.o., P.W. Relax oraz Spółdzielnia Mleczarska Bieluch.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty, w razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z managerem Klubu Niebieskie Migdały, panią Agnieszką Trześniak, tel. 518 981 682, mail: marketing@niebieskiemigdaly-okuninka.pl

 

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ 2015

 

 

Źródło

 


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.