Select Page


Volvo przyznało tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year 2014


Picture 856
 

15 czerwca, w trakcie cyklicznego spotkania przedstawicieli autoryzowanych punktów serwisowych Volvo Group Trucks Sales, Poland ogłoszono wyniki dorocznego konkursu o tytuł Volvo Trucks Dealer of the Year w Polsce. Ten zaszczytny tytuł, w odniesieniu do wyników działalności punktu serwisowego za cały ubiegły – 2014 rok – zdobył punkt Volvo Group Truck Center w Dąbrowie k/Opola, stając się laureatem konkursu już po raz kolejny.

 

 

Konkurs Volvo Trucks Dealer of the Year organizowany jest na rynku polskim już od 11 lat. W ramach konkursu, w klasyfikacji biorą udział wszystkie punkty serwisowe Volvo Trucks w Polsce, zarówno te, w pełni zarządzane przez Volvo, jak i należące do autoryzowanych partnerów firmy.

 

W tegorocznej edycji konkursu, ocenie poddano łącznie 32 punkty serwisowe Volvo Trucks, w 10 sumarycznych kategoriach, odzwierciedlających pracę i osiągnięcia serwisu, za cały ubiegły rok, w najważniejszych obszarach obsługi posprzedażnej. Szczególny nacisk w tej ocenie położono na kryteria obejmujące działania mające bezpośredni wpływ na satysfakcję Klientów z poziomu jakości obsługi oraz na wielkość sprzedaży oferowanych przez dany punkt serwisowy produktów i usług, w tym udział w akcjach promocyjnych i kampaniach.

 

W wyniku całościowej oceny, tytuł „Volvo Trucks Dealer of the Year” zdobył punkt serwisowy Volvo Group Truck Center w Dąbrowie k/Opola, tym samym stając się dumnym posiadaczem tego tytułu, w jedenastoletniej historii konkursu, już po raz trzeci.

 

Nagrodę z rąk Małgorzaty Kulis – Vice President Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market oraz Henryka Kliczewskiego – Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej polskiej organizacji Volvo Group Trucks Sales, odebrał Rafał Kuliberda – Menedżer Serwisu.

 

Tytuł „Volvo Trucks Dealer of the Year” to potwierdzenie najwyższego poziomu obsługi oferowanej przez zwycięski serwis, co bezpośrednio przekłada się na optymalną dyspozycyjność samochodów ciężarowych, a to z kolei ma kluczowe znaczenie dla działalności transportowej Klientów serwisu.

 

– Cieszymy się bardzo, że punkt Volvo Group Truck Center w Dąbrowie, po raz kolejny dowiódł, że, z wynikami działalności konsekwentnie utrzymującymi się na wzorcowo wysokim poziomie, w pełni zasługuje na miano Dealera Roku Volvo Trucks, a jego oferta produktów i usług jest prawdziwym wsparciem dla zapewnienia wydajności codziennej działalności transportowej wielu naszych Klientów. Ten doskonały wynik świadczy też o dużym zaangażowaniu, dobrej pracy zespołowej i codziennym wysiłku wkładanym w realizację założonych celów ze strony całego Zespołu Pracowników punktu Volvo Group Truck Center w Dąbrowie, bez których przecież sukces ten nie byłby możliwy – powiedziała Małgorzata Kulis.

 

Zwycięski serwis wraz z zaszczytnym tytułem uzyskał również prawo do jego wykorzystywania w swojej komunikacji, a także zdobył prestiżowe, przechodnie trofeum, które towarzyszy konkursowi niezmiennie od początku jego istnienia.

 

Punkt Volvo Group Truck Center w Dąbrowie świadczy swoje usługi już od 2006 roku. To jeden z ośmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo, dwumarkowych obecnie punktów Volvo Group Truck Center i jednocześnie jeden z 19 dwumarkowych punktów serwisowych, jakie aktualnie funkcjonują na rynku polskim, świadcząc swoje usługi dla klientów marek Volvo Trucks i Renault Trucks.

 

W tegorocznej edycji konkursu Volvo Trucks Dealer of the Year, w trójce nominowanych do tytułu serwisów Volvo Trucks znalazły się również: autoryzowany punkt serwisowy TMiK Tomasz Dzida w Pszczynie oraz w pełni zarządzany przez Volvo punkt Volvo Group Truck Center w Młochowie.

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.