Select Page


Wybory Pomorskiej Miss Scania po raz czternasty


Swoje wdzięki zaprezentowało 49 pojazdów
 

Po raz czternasty oddział Scania Gdańsk wypełniły najpiękniejsze ciężarówki, walczące o tytuł „Pomorskiej Miss Scania”. Jak zwykle nie zabrakło różnorodności –  zaprezentowały się zarówno samochody, które spędziły wiele lat na drogach jak i te całkiem nowe. Były ciągniki jak i pojazdy specjalistyczne, ze wszystkich regionów Polski – w sumie do walki o tytuł Pomorskiej Miss Scania stanęła rekordowa liczba pojazdów – aż 49.

 

Jury składające się z przedstawicieli najpoczytniejszych tytułów prasy branżowej oraz  Dyrektora Oddziału Scania Gdańsk – Sławomira Hofmana przyznało zaszczytny tytuł najpiękniejszej ciężarówki zlotu – Pomorskiej Miss Scania 2015 “Dywizjonowi 303”, firmy Repiński. W kategorii “Weteran Szos” zwyciężyła Scania Vabis z PKS Gdańsk, zaś w kategorii Nagroda Dyrektora Scania oraz Nagroda Publiczności zwyciężyły kolejno: Scania V8 z firmy Grunke oraz pojazd Scania z firmy Baca. 

 

Imprezę odwiedziło ponad 1 800 miłośników ciężarówek zaś podczas towarzyszącym wyborom targom swoją ofertę zaprezentowało ponad 20 wystawców branżowych.

 

Pomorska Miss Scania 2015 - Dywizjon 303 firmy Repiński

 

Zgodnie z tradycją nie mogło zabraknąć stałego punktu programu – parady najpiękniejszych ciężarówek ulicami Trójmiasta.
Zwieńczeniem Pomorskiej Miss Scania była wieczorna gala w Centrum Stocznia Gdańsk z udziałem 500 klientów którzy bawili się do białego rana przy muzyce zespołów Czerwone Gitary oraz Coctail.

 

Źródło

 

 


 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.