Select Page


Zaktualizuj tester i odbierz OBD-LOG


banner-hp-autopromotec-idc4e-pol
 

Z okazji wydania nowej wersji oprogramowania IDC4 Evolution, fimra TEXA zaprasza posiadaczy Testerów do wzięcia udziału w akcji promocyjnej aktualizacji oprogramowania diagnostycznego. Tylko do 31 lipca 2015 zniesiona została opłata za zaległe wersje oprogramowania dla Klientów, którzy zdecydują się wykupić pakiet TEXPACK CAR lub TRUCK. Dla osób, które skorzystają z promocji zostały przygotowane nieodpłatne urządzenia do testów drogowych: OBD Log.

 

Tylko do 31 lipca 2015 zniesiona została opłata za zaległe wersje oprogramowania dla Klientów, którzy zdecydują się wykupić pakiet aktualizacji rocznej TEXPACK dla środowiska CAR lub TRUCK niezależnie od wersji jaką obecnie posiadają.

UWAGA! To nie wszystko! Klient, który skorzysta z promocji otrzyma nieodpłatnie innowacyjne urządzenie OBD Log do testów drogowych, którego katalogowa cena wynosi 150€. Ilość OBD-Log jest ograniczona.

Jeśli natomiast Klient nie jest zainteresowany zakupem pakietu TEXPACK TEXA, oferujemy mu możliwość zaktualizowania środowiska CAR lub TRUCK do najnowszej wersji oprogramowania po przystępnej cenie, jak w tabeli poniżej:

 

WERSJA CAR TRUCK
od 1 do 5 zaległych € 200 netto € 300 netto
od 6 zaległych i więcej € 400 netto € 550 netto

Promocja dotyczy urządzeń TEXA nowej generacji (urządzenia nie podlegające złomowaniu) i obowiązuje do 31 lipca 2015. Kontakt: 12 263 10 12

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło

 

Katagoria: co nowego u przewożników
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.